Galvenā Izklaide Astroloģiskā prognoze 2021. gada JŪLIJAM. Ko sagaidīt katrai zodiaka zīmei?

Astroloģiskā prognoze 2021. gada JŪLIJAM. Ko sagaidīt katrai zodiaka zīmei?

edomas

Atklāsim, kādus pārsteigumus jūlijs atnesīs katrai zodiaka zīmei.

2021. gada jūlijā cilvēkiem būs jābūt uzmanīgākiem ar saviem centieniem. Teorētiski jūs varēsiet gūt panākumus jaunajā, taču praksē dažādu apstākļu sakritības dēļ dzīve var atgriezties pie senu lietu risināšanas. Jūlijs ir perfekts mēnesis, lai nokārtotu senas un iesāktas darīšanas, kā arī iesākt aktivitātes, kuras varēs turpināt turpmākajos mēnešos.

Tuvojoties mēneša beigām, daudzi no mums sevī varēs atklāt jaunus talantus, intereses, tieksmes. Tomēr nav garantijas, ka augustā saglabāsies entuziasms un vēlme rīkoties jau iesāktajā virzienā.

Svarīgi dati

Marsa un saturna opozīcija (1. jūlijs). Operatīvie plāni saskarsies ar ilgtermiņa plāniem. Kam priekšroka? Uz šo jautājumu būs jāatbild katram pašam. Visticamāk, joprojām būs novērojama tendence, ka uguns un gaisa zīmēm galvenokārt būs jāpievēršas operatīvajiem uzdevumiem, savukārt zemes un ūdens zīmēm – ilgtermiņa.

Venēra ieiet Jaunavā (22. jūlijā). Tas ir laiks, kad cilvēku emocionalitāte mazinās. Mazinās arī empātija un svarīgi sapglabāt spēju vienam otru saprast un būt atvērtiem. Tajā pašā laikā – nevejag gaidīt no citiem to pašu. Pastāv iespēja, ka cilvēku komunikācija kļūst strupāka. Tāpēc tas ir lielisks laiks, lai iegrimtu darbos.

Saule ieiet Lauvā (22. jūlijā). Ideāls laiks nopietnu problēmu risināšanai, ļoti nepiemērots laiks sīkumiem. Šādos periodos tiek radīti šefevri, noslēgti nozīmīgi darījumi, veiktas svarīgas darbības – un rezultāts apmierinās visus, kuri piedalās. Tomēr panākumiem būs vajadzīga pieredze, atbildība un centība.

Marss ieiet Jaunavā (29. jūlijs). Turpmāko nedēļu laikā iesaistīšānās jebkādā biznesā būs veiksmīga. Tāpēc svarīgi noteikt uzņēmējdarbības prioritātes. Un vēl lielāki panākumi gaidāmi no 12. augusta, kad Merkurs ieiet Jaunavā. Šādā periodā sēdēt nemaz nebūs iespējams!

Universe filled with stars nebula and glowing Milky Way

Auns – jūlijā sbarīgi ir smelties idejas un iedvesmu no pagātnes. Vecie “faili” un piezīmes būs lielisks domu un mērķu avots, ko varēsiet viegli īstenot. Iespējams, ka daži pagātnes spriedumi izrādīsies kļūdaini, bet tas arī nav slikti, jo signalizē to, ka jūs attīstāties.

Vērsis – uzmanību! Šajā mēnesī vērši var saskarties ar visnetriviliākajiem uzdevumiem. Domājat pavadīt mierīgus vakarus un būt rutīnā. Nē! Debesu ķermeņi jums sagādās ko pilnīgi citu. Jums būs jāizmēģina, jāizrāda, jāmeklē neparasti risinājumi vēl neparastākām problēmam. Bet cik šī pieredze būs noderīga!

Dvīņi – negaidiet, ka jūsu nākotne būs ļoti izveicīga. Jāapzinās, ka pašreizējās astroloģiskās tenedeces to aizēno. Nemēģiniet paredzēt un plānot uz priekšu, tā vietā koncentrējieties uz pašreizējo problēmu risināšanu un tieši šādā pieejā gaidāmi panākumi.

Vēzis – šajā mēnesī jūsu jūtu pasaule tiks visai bieži ievainota. Šķiet, ka visi cilvēki rūdās, lai to vien darītu, bet jums nevajadzētu uz viņiem turēt ļaunu prātu. Mēģiniet veidot pāreju un netērējiet laiku ar cilvēkiem, kuri pret jums ir pārāk auksti. Tā visiem būs daudz mierīgāk.

Lauva – ja līdz šim kaut kas nebija kārtībā, tad ņemiet vērā, ka šī mēneša laikā viss ievērojami uzlabosies. Ir pienācis laiks uzelpot un gūt maksimālu labumu no baltās līnijas, kas caurvīs jūsu dzīvi. Kas ir pirmais, kas jādara? Drošvien kaut kas, kas ir svarīgs jums. Kamēr jums ir laiks – apdomājiet kas tas ir.

Jaunava – kaut arī jūs esat profesionālis savā jomā, tomēr šomēness nevarēsiet iztikt bez palīdzības. Tas pats attiecas uz ģimenes lietām. Pat ja nevēlaties publiski mazgāt netīro veļu, pašreizējā periodā ir ļoti noderīgi atrast cilvēku, kurš jūsos ieklausīsies un labākajā gadījumā sniegs padomu par to, kā rīkoties.

Svari – ja vēlaties gūt panākumus biznesā, tad pievērsiet uzmanību apkārtnei. Šis ir brīdis, kad ir svarīgi organizēt savu darba vidi un pārliecināties, ka jūsu vidē ir līdzīgi domājoši cilvēki, vai cilvēki, kuri uz jūsu plāniem neraugās skeptiski.

Skorpions – visbeidzot jums būs iespēja izlīdzināties ar saviem ienaidniekiem. Un skorpionu atriebība, kā mēs labi zinām, mēdz būs briesmīga. Vai jūs turpināsiet izrādīt dāsnumu? Tas ir atkarīgs no jums, jo tikai jūs vislabāk pārzināt savu situāciju. Rīkojieties pēc savas sirdsapziņas un saskaņā ar to, kas pēdējā laikā noticis jūsu dzīvē.

Strēlnieks – jums vajadzēs koncentrēties uz radošumu. Ja jums nav šādu spēju, tad centieties – jo radošums palīdzēs atrisināt pašreizējās problēmas. Situācijās, kas šķitīts sarežģītas, droši paļaujieties uz intuīciju. Tieši tā sniegs pareizās atbildes uz jautājumiem, kā rīkoties.

Mežāzis – uzmanību! Mēnesis ir lieliski labvēlīgs ceļošanai. Turklāt tas arī dāvās iespēju kaut kur aizbraukt. Vai jums ir tāda vēlme? Lieliski, ja – jā. Debesu ķermeņi saka, ka ceļošana var jums dāvāt daudz kā laba. Tas ir saistīts gan ar iepazīšanos, gan par jauniem iespaidiem. Iespējams, ka tas var beigties ar pārcelšanos uz vietu, kurā jūtaties vislaimīgākais.

Ūdensvīrs – tagad ir labākais laiks, lai rūpētos par savu ķermeni, bet skaistuma atjaunošana ir puse no cīņas. Daudz intersentāk ir tas, ka tagad variet veikt kosmētiskās procedūras, pat diezgan sarežģītas. Neatstājiet novārtā zobārstniecības procedūras, jo šobrīd tiksiet galā ar šo problēmu bez komplikācijām.

Zivs – jums nevajadzētu pārāk uztraukties par citu viedokli. Nav nepieciešams pielikt pūles, lai kādu pārliecinātu un virzītu uz pareizā ceļa. Galvenais, ka jums ir apziņa par taisnība. Ļaujiet cilvēkiem palikt pie savas pārliecības, jo jums ir jādara daudz interesentākas lietas.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More