Galvenā Bērni Psihologa domas: Kad ir pienācis ideālais vecums ģimenes veidošanai

Psihologa domas: Kad ir pienācis ideālais vecums ģimenes veidošanai

edomas

Vīrietis līdz 30 gadiem sievietē meklē vispirms seksuālu partneri. Testosterons nepacietīgi diktē tam atstāt pēcnācējus, kamēr jauns. Līdz pusmūžam viņam izvēles kardināli mainās un sieviete tam interesē jau kā personība un viņš meklē viņā domubiedru. Bieži ap 30 – 35 gadiem vīrietis  ir vīlies laulībā ar sievieti, kuru viņš izvēlējās ar acīm, bet kura, kā izrādijās, nav viņam līdzīgi domājoša būtne. 

Jauna sieviete līdz 28 gadiem neapzināti starp puišiem meklē ”tēti”, kurš viņu saprastu, atbalstītu. Vēl spilgtā atmiņā ir bērnu dienu pirmā vīrieša tēls – viņas tēvs, viņa rakstura iezīmes, pat izskats, ko sieviete neapzināti meklē. Neatrodot īsto starp saviem vienaudžiem, īsti nesaprotot, kas viņai vajadzīgs, apjukusi no apkārtējo uzliktā sloga ”steidzami dzemdēt, kamēr jauna”, viņa bieži apprecas ar nepareizo. 

28 gados notiek hormonu izmaiņas un sieviete sāk izjust vairāk lielāku vajadzību pēc komunikācijas, viņai veidojas sava vīrieša tēls; viņa meklē partneri ar līdzīgām interesēm – līdzīgi domājošu cilvēku. Ar nožēlu jāsecina, ka bieži vien atklājas, ka tam, ar kuru viņa ir precējusies, ir pavisam citas intereses un rakstura īpašības, kuras viņš mainīt nedomā. 
Secinājums, ka ideālām un ilgnoturīgām attiecībām, kas balstītas uz kopējām interesēm un sapratni, ir 30-35 gadi vīrietim un 28 – 32 gadi sievietei. Pēc Vācijas pētījumiem, laulības, kas noslēgtas šajā gadu kategorijā, tiek šķirtas divreiz mazāk.

Three Pairs of Shoes

Kādas ir Jūsu domas?

Lasi arī:

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More