Galvenā Iedvesma Katra spēcīga sieviete reiz bija vāja meitene, kura nolēma par sevi iestāties

Katra spēcīga sieviete reiz bija vāja meitene, kura nolēma par sevi iestāties

edomas

Ikviena spēcīga sieviete reiz ir bijusi neaizsargāta meitene, kura sev apsolīja, ka vairs nevienam neļaus sevi izmantot.

Jā, arī viņa reiz bija jauna un nevainīga meitene, kura pasaulē lūkojās caur savām rozā brillēm un viņa domāja, ka apkārtējie ir tieši tādi paši, kā viņa. Šī meitene bija pārliecināta, ka ļaunums eksistē tikai pasakās un labais vienmēr uzvar. Tāpēc, ja kāds izturējās naidīgi – viņa neatbildēja. Kad apkārtējie centās nomākt vai izmantot, tad viņa neizturējās tāpat.

Viņa mēdza iesēt ikvienā saskatīt labo neatkarīgi no šaubām un neatkarīgi to tā, cik skarbi un netaisni pret viņu izturējās. Ikreiz, kad viņa kādam bija vajadzīga, viņa ar prieku steidzās, lai būtu klātesoša. Ikreiz, kad viņa redzēja kādu krustcelēs, viņa darīja visu iespējamo, lai palīdzētu tikt galā ar nepatikšanām. Tomēr tad, kad cīnījās viņa, neviena blakus nebija. Ikreiz, kad problēmas bija viņai, neviens blakus nestāvēja.

Neskatoties uz visu, viņa joprojām bija nesavtīga, gādīga, labestīga un cilvēciska būtne, kas apkārtējo laimi uzskatīja svarīgāku par savējo. Pat tad, kad viņa bija tā, kura tika ievainota, viņa atvainojās, ka nav ņēmusi vērā citu jūtas. Kad viņas sirds bija salauzta, viņai joprojām bija mīlestība.

Viņa kali ticēja visiem meliem, jo viņas patiesā būtība nekad neļāva būt negodīgai. Tāpēc viņa bērnišķīgi domāja, ka visi pārējie ir tādi paši. Diemžēl viņai nācās piedzīvot daudzus izaicinājumus, sirds sāpes un nodevības, lai saprastu, ka mūsdienās godīgs ir retais.

Romantiskās attiecībās viņa vienmēr ir devēja.

Ja pasaulē grieztos pēc viņas izpratnes, tad viņa mīlētu cilvēkus no visiem sirds dziļumiem. Viņa noticēja sekliem solījumiem un sīkiem meliem. Viņa ir devusi daudzas otrās iespējas, jo domāja, ka mīlestība uzvar visu. Tomēr beigu beigās viņai bija jāsaprot kāda sāpīga patiesība – ar mīlestību nepietiek, lai dziedinātu ievainotu sirdi. Ar pašaizliedzību nepietiek, lai paturētu kādu, kuram viņa nerūp. Upurējot visu, kas ir, nepietiek, lai pārveidotu cita mentalitāti.

Tāpēc viņa nolēma, ka vairs nevienam neļaus spēlēties ar savu sirdi. Viņa izvēlējās cīnīties un kļūt par satriecošu karotāju, kāda viņa ir šodien. Sieviete, kas ir pietiekoši spēcīga, lai pastāvētu par sevi ikreiz, kad kāds viņu neciena. Sieviete, kura zina savu vērtību un nekad nevienam neļautu nenovērtēt savu klātbūtni.

Reiz viņa bija vāja meitene, bet tagad viņa ir apbrīnas vērta spēcīga sieviete. Šī sieviete nekad vairs nesamierināsies ar kaut ko mazu, kā tikai ar to, ko patiesi ir pelnījusi. Viņa sevi ciena pietiekoši, lai pieturētos pie saviem standartiem.

Kad viņa sev apsolīja: “Nekad vairs!”, viņa atrada sevī spēku, lai ar pārliecību un žēlastību tiktu galā ar katru izaicinājumu. Beidzot viņa saprata, ka viņas spēks ir pārvarēt grūtības, kas ir ceļā. Tas palīdzēja aptvert, ka cilvēkam, kuram viņa visvairāk ir jāmīl un jārūpējas, ir viņa pati,

Tagad viņa dzīvi iekaro ar smalku apņēmību. Viņa kaislīgi pastāv pār savām ambīcijām un viņa ir gatav iet tālāk, lai īstenotu savus sapņus.

Lai arī šīs dzīves mācības maksāja augstu cenu, viņa zina, ka var uzticēties sev. Brīdī, kad vāja meitene sev pasaka: “Nekad vairs!”, viņa kļūst par spēcīgu sievieti.

Lasi arī:

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More