Galvenā Attiecības Vīrietis, kurš tev NAV piemērots – 5 pazīmes

Vīrietis, kurš tev NAV piemērots – 5 pazīmes

edomas

Kāpēc skaista sieviete ar labu izglītību, inteliģenta un pievilcīga līdz 35 gadu vecumam nav precējusies? Jau pāris minūtes sarunā ar viņu var pamanīt viņas inteliģenci, smalko pašironiju un plašo interešu loku. Tātad – kas ar viņu nav kārtībā? Kāpēc viņa satiek vīrieti, tiekas ar viņu divus, trīs vai pat piecus gadus, bet tas nenoved līdz laimīgai laulībai?

Kāpēc attiecības nedarbojas?

Protams, tam var būt daudz iemeslu. Sākot ar sagrozītu skatījumu uz sevi līdz pat kļūdām, ko pieļauj sieviete. Bet, ja pieņem, ka sieviete ir gudra un skaista, kā arī uzvedās nevainojami, iemesls var būt vēl kāds. Viens no izplatītākajiem iemesliem – nepareiza partnera izvēle. Bieži vien, kad sieviete sāk satikties ar vīrieti un iemīlas, viņa piever acis uz viņa spēcīgākajām sliktajām īpašībām, uzvedību un dzīvesveidu. Un cer, ka viss mainīsies. Ka viņš mainīsies, nomainīs darbu, vērtības, labāk izturēsies, iemīlēsies. Un sieviete domā: “Jā, viņš nav ideāls, bet es vismaz kādam esmu vajadzīga.” Un iesaistās šādās attiecībās, cerot uz gaišu nākotni.

Un pat tad, ja viņš bieži dzer un ar draugiem staigā apkārt līdz rītam, izslēdzot telefonu, viņa turpina cerēt uz labāko. Pat, ja viņš nestrādā un nav ieinteresēts iegūt darbu, viņa tomēr cer, ka sliktais posms būs pagājis. Ja viņam ir sarežģīts raksturs un viņš izturas kā traks un greizsirdīgs dzīvnieks, viņa mēģina viņu izglītot un atkal, atkal un atkal cer, ka kādreiz viss būs kārtībā.

Netērējiet savu laiku! 5 pazīmes, ka vīrietis jums nav piemērots.

Lasi arī: 7 galvenās kļūdas bērnu audzināšanā

Dažādas vērtības. Tā ir pirmā lieta, kas jāņem vērā, tiekoties ar vīrieti. Ja jums ir ļoti attīstītas vērtības par ģimeni, bet viņš neredz nepieciešamību precēties un uztver to kā kaut ko novecojušu, ir acīmredzams, ka jums būs problemātiska nākotne. Vai arī, ja esat gatava laulībai, bērniem un atbildībai, bet viņš pēdējos sešus mēnešus pavada Bali, nodarbojoties ar jogu, meklējot apgaismību un izmēģinot jaunas asanas, būs diezgan grūti atrast kopsaucēju.

Мужчина, который тебе НЕ подходит— 5 признаков

Vēl viens piemērs. Ja viņš mīl uzdzīvot, brīvību un jaunas paziņas, jums būs jāpavada daudz laika gaidās, kamēr atmodīsies viņa vēlme uzņemties atbildību par savu dzīvi, un, pats galvenais, par savu tuvo cilvēku dzīvi. Gadās arī, ka vīrietis ir tik koncentrējies uz darbu un karjeru, ka ir gatavs pavadīt tur cauras dienas, ieskaitot nedēļas nogales, vakarus un brīvdienas. Ja darba lietas vīrietim ir prioritāte, tad esiet gatava, ka visas brīvdienas jūs pavadīsiet viena ar bērniem, nedēļas nogalēs jūs viņu neredzēsiet un jūsu ģimene drīzāk atgādinās kopdzīvi nevis divu mīlošu cilvēku savienību.

Visizplatītākais variants, kad sievietes nolemj: mēs esam ļoti atšķirīgi, bet mīlam viens otru un visu kopā pārvarēsim. Parasti pēc dažiem gadiem, kad sieviete viena audzina bērnus un strādā, viņa saprot, ka blakus esošais cilvēks viņai ir absolūti svešs. Ka viņiem ir dažādas intereses, vaļasprieki, citas vērtības un mērķi.

Tāpēc uzsākot attiecības ar vīrieti ir vērts sev atzīmēs dažus atskaites punktus: kāda ir vīrieša attieksme pret laulību un ģimeni, kāda ir viņa attieksme pret tuviniekiem (ļoti nozīmīgs faktors!), attieksme pret darbu un naudu. Kādas ir viņa intereses, vaļasprieki un draugu loks. Ja jūsu uzskati ir diametrāli pretēji lielākajā daļā punktu, tad izveidot laimīgu laulību būs grūti.

Ja viņš par tevi nerūpējas. Vīrietim par sievieti vajadzētu rūpēties. Tas ir fakts. Ja jums sāp galva, bet viņš nav gatavs nolikt malā telefonu, lai atnestu jums pretsāpju tableti, tad tas ir slikti. Ja viņam nerūp jūsu problēmas un viņš jums nepalīdz, arī tas ir slikti. Ja jūs strādājat no agra rīta līdz vēlam vakaram, bet viņš pārtiek no tā augstākie spēki iedos, tad arī tas ir slikti. Ja viņš pēdējo gabalu no šķīvja paņem sev, arī tas ir slikti. Ja sev viņš pērk tikai dārgas lietas, bet jums piedāvā lētākos veikalus, tad arī tas ir slikti.

Piemēri ir daudz. Bet fakts paliek fakts. Vīrietis, kurš ir nopietns un vēlas ar sievieti veidot ilgas un fundamentālas attiecības, vīrietis par savu sievieti rūpēsies. Viņš palīdzēs risināt problēmas, steigsies, kad viņai būs vajadzīgs, drīzāk atteiksies sev kaut ko nopirkt nekā atstās savu sievieti bez dāvanas. Ja jūsu vīrietis uzvedas citādi, tad ir vērts par to padomāt.

Ja viņš regulāri krāpj. Cilvēks, kurš seksuālajās attiecībās nav noteikts, nekad nekļūst par labu tēvu un ģimenes galvu. Tā vienmēr būs izlikšanās. Viņš var tevi apskaut un sacīt, ka esi viņam vienīgā, bet tieši tādus pašus vārdus viņš var teikt kādai citai. Un ģimene nebūs šķērslis.

Ja jūs viņu pieķerat, viņš zvērēs un apsolīs, ka nekad vairs… Bet nepaiet pusgads un viss atkārtojas. Un šeit ir jautājums sievietei – vai to visu zinot, viņa ir gatav to izturēt? Ja jā, tad nelasiet tālāk.

Ja viņš ir ieteicis šķirties. Vai arī viņš ir sacījis: mēs esam tik dažādi, es neesmu pārliecināts vai mums kaut kas izdosies. Īsāk sakot, ja vīrietis jau ir centies ar jums pārtraukt attiecības, bet jūs viņu pārliecinājāt par ko citu. Tas ir cilvēks, kurš vairs nespēj radīt uzticību.

Ģimene ir jāveido kopā ar cilvēku, par kuru jūs esat pilnībā pārliecināta. Jums jādzemdē bērni vīrietim, par kuru esat pilnībā pārliecināta. Dzīve ir ļoti neparedzama. Tajā ir gan grūti, gan brīnišķīgi brīži.

Un tagad iedomājieties: ja ar jums notiek nelaime, jūs zaudējat darbspējas vai jums ilgstoši jārūpejas par slimajiem vecākiem, vai arī jums ir bērns ar ļoti nopietnu diagnozi – vai jūs vara būt dorša, ka šis vīrietis paliks ar jums? Ka viņš neatstās grūtā dzīves brīdī? Ja viņš pats nav pārliecināts, ka vēlas ar tevi būt.

Kāpēc gan turpināt spiest un pierunāt šādas attiecības turpināt? Iespējams, viņš piekrīt tikai tāpēc, ka viņam ir ērti un viņš ir pieradis pie tevis. Bet saticis kādu, kura viņam atbilst labāk, viņš nejūtot nožēlu var aiziet. Tātad, ja vīrieti acīmredzami neinteresē attiecības ar tevi, savukārt tu centies tās glābt, atmet nejēdzības un bēdz no viņa.

Ja jums ir bērni vai bērns no iepriekšējām attiecībām, bet viņš pret viņiem izturas slikti, necieņpilni, tad skrieniet! Ja vīrietis iemīlas sievietē, viņš mīlēs visu, kas ar viņu saistīts, ieskaitot viņas bērnus. Nekad nenododiet bērnus sliktu vīriešu dēļ! Jūs varat mīlēt un pārtraukt mīlēt dažādus vīriešus dzīves garumā, bet jūs nekad nepārtrauksiet mīlēt savus bērnus. Ja viņš slikti izturas pret jūsu bērnu, tas vienkārši nav jūsu vīrietis. Tavs īstais vīrieties vēl kaut kur staigā.

Nevajag domāt, ka atrast otru pusīti ar bērnu ir tik grūti. Gluži pretēji, ja jums ir bērns, jums vajag veidot piemēru kad divi cilvēki var būt ļoti laimīgi.

Novēlams jums atrast savu vīrieti, kurš būs vismīļākais, brīnišķīgākais un neiemainīt viņu pret vīriešiem, kuri jums sagādā sāpes un vilšanos.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More