Galvenā Attiecības Vienīgā īpašība, kas atklāj sievieti, ar kuru kopā būs laimīgs jebkurš vīrietis

Vienīgā īpašība, kas atklāj sievieti, ar kuru kopā būs laimīgs jebkurš vīrietis

edomas

Atrast dzīvesdraugu nav viegls uzdevums. Daudzi cilvēki pat savos 30 un 40 gados paliek vientuļi. Un pat ne tāpēc, ka vēlas palikt vecpuišos, bet gan tādēļ ka tā arī nav varējuši atrast piemērotāko partneri.

Vairums attiecību izbeidzas pēc mēneša, trim mēnešiem, gada. Starp maniem 30-gadīgajiem paziņām ap 40 – 50% ir neprecēti. Viņi uzsāk attiecības ar sievieti, taču drīz vien saprot, ka viņa nav tā, ar kuru būtu vērts saistīties uz mūžu. 

Reiz brīvdienās mēs ar draugiem nolēmām visi kopā satikties. Un saruna pakāpeniski ievirzījās par sievietēm. Katrs izteicās, kāds tipāžs viņam vislabāk patīk. Kādam patīk blondīnes, citam brunetes. Kāds ir sajūsmā par garām kājām, bet cits, tieši otrādi, dod priekšroku neliela auguma sievietēm. Vēl kāds novērtē dabisko skaistumu, bet daži par skaistāku uzskata uzkrāsojušos sievieti.

Katram ir sava gaume.

Taču izskats ilgstošās attiecībās nav tik svarīgs, kā personības īpašības.

Un, kad mēs sākām apspriest, kādam jābūt sievietes raksturam, kāds no mums ieminējās, ka viena no svarīgākajām īpašībām ilgstošām attiecībām ir pozitīvisms un negatīvisms. Sākumā neviens nesaprata, kas ar to tiek domāts. Taču tad, kad viņš paskaidroja savu viedokli, visi vienbalsīgi piekrita.

Problēma ir tā, ka ir ne mazums mūžīgi neapmierinātu sieviešu. Viņas, ja tā var teikt, “skalo smadzenes”, ir kaprīzas un ar kaut ko vienmēr neapmierinātas. Ar viņām ir grūti, un ne katrs vīrietis to spēj izturēt. Protams, ja viņam ir jūtas pret sievieti, tad var daudz ko paciest, taču ilgam laikam viņa pacietības un nervu nepietiks. 

Jebkurā kompānijā vienmēr atradīsies tāds pārītis. Viņa vienmēr ir nīgra un visā vaino viņu, bet viņš to visu pacieš. 

Pozitīvas sievietes, tieši otrādi, vienmēr pamana pozitīvo, kas piemīt viņām pašām un arī viņu vīriešiem. Viņas nieku dēļ nerīko skandālus. Ar tādām gribas vairāk laika pavadīt kopā un veltīt viņām vairāk uzmanības.

Ar tādām sievietēm attiecības ir vieglākas un stiprākas. Un tieši šādu sievieti sev blakus vēlas redzēt jebkurš vīrietis.

Lasi arī:

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More