Galvenā Attiecības Paliec viena, līdz satiec vīrieti, kurš darīs šīs 8 lietas

Paliec viena, līdz satiec vīrieti, kurš darīs šīs 8 lietas

edomas

Atrasts patiesu, tīru, vienīgo un patieso mīlu noteikti nav gluds ceļš. Patiesībā šāds ceļš var būt klāts ar bedrēm un līkumiem, tomēr tas nenozīmē, ka to nav iespējams atrast.

Patiesā, dziļā un īstā mīla ir kaut kur tur ārā, un gaida tieši Jūs. Ir tik daudzi cilvēki, kuri lec no vienām attiecībām otrās tikai tāpēc, ka baidās no vientulības un garlaicības. Un tas ir ļoti nepareizi, jo iemesls jau pašā saknē ir ačgārns un agri vai vēlu tas uzpeldēs virspusē. Tas nav pamats dziļām, emocionālām un garīgām attiecībām. Tā nav patiesa mīla. Jo patiesa mīlestība nekad neslēpsies aiz vientulības, garlaicības vai bailēm.

Tāpēc labāk ir būt vienam, kamēr atradīsiet īsto un, kamēr notiek šī nosacītā “gaidīšana” baudiet dzīvi, sakārtojiet sevi, jo primāri tās ir pašas svarīgākās attiecības. Cilvēks, kurš nesīs jūsu sirdi un pierādīs, ka bija vērts gaidīt atnāks. Cilvēks, kurš aizskars tās dvēseles daļas, kuras neviens cits nav aizskāris.

Paliec viena līdz atrodi vīrieti, kurš tevis dēļ darīs šīs astoņas lietas:

1. Paliec viena, līdz atrodi vīrieti, kurš pilda savus solījumus

Esiet kopā ar cilvēku, kurš vienmēr tur savu vārdu. Ja saka, ka piezvanīs, tad piezvana. Cilvēks, kurš jūs ved apsolītajās vakariņās nevis pēdējā brīdī visu atcels, lai dotos ar draugiem uz klubu. Tu esi pelnījusi vīrieti, kurš tur solījumus, neatkarīgi not tā cik lieli vai mazi tie ir un padara tevi par savu prioritāti.

2. Paliec viena, līdz atrodi vīrieti, kurš skums pēc tevis, kad neesi blakus

Tu esi pelnījusi vīrieti, kurš alks tavas uzmanības un gribēs ar tevi kopā pavadīt katru mīļu brīdi. Viņš jums piezvanīs un pajautās vai viss ir labi, vai arī vienkārši gribēs dzirdēt tavu balsi. 

3. Paliec viena, līdz atradīsi cilvēku, kurš tev savu sirdi pasniegs uz paplātes

Kad vīrietis ir patiesi iemīlējies, viņš to parāda ne tikai ar vārdiem, bet arī ar savu rīcību. Viņš nekautrējas un nebaidās pienest tev savu sirdi un parādīt cik neaizsargāts ir ar savu sievieti. Tāpēc paliec viena, līdz atradīsi vīrieti, kurš izturēsies pret jums ar laipnību, līdzjūtību, cieņu un lielu mīlestību un pieķeršanos. Vīrietis, kurš tev liks justies kā laimīgākajai, mīlētākajai un svarīgākajai sievietei uz zemes.

Free stock photo of adult, art, back view

4. Paliec viena, līdz atradīsi partneri, kurš būs gatavs risināt attiecības

Tu esi pelnījusi partneri, kutš neslaucīs jūsu problēmas zem paklāja. Tā vietā viņš risinās katru sāpīgo jautājumu. Un, ja arī viņš būs izdarījis kaut ko, kas tevi sāpinās, viņš tevi nesauks par dramatisku, jūtīgu un nevainos tevi. Jo viņš vēlas saglabāt jūsu attiecības.

5. Paliec viena, līdz atradīsi vīrieti, kurš būs lepns par tevi!

Vīrietis, kurš ar jums lepojas un parāda, ka esat uzmanības un mīlestības vērta ir dārgakmens. Jūs esat pelnījusi būt kopā ar vīrieti, kurš uz jums skatīsies ar apbrīnu un prieku. Vīrietis, kurš priecāsies būt ar tevi kopā. Vīrietis, kurš mīlēs tevi ar visām nedrošībām, bailēm un nepilnībām. 

6. Paliec viena, līdz atradīsi vīrieti, kurš par tevi iestāsies!

Kad vīrietis ir patiesi iemīlējies, viņš darīs visu, lai jūs aizsargātu. Viņš neļauj jūs kritizēt vai jums justies necienīgi viņa klātbūtnē. Viņš nebaidīsies staigāt pa uguni, lai pasargāgu jūs no visiem, kas ievaino jūs un jūsu attiecības. Jūsu sirdis ir pašas galvenās!

7. Paliec viena, līdz atradīsi vīrieti, kurš tev liks justies apbrīnojami

Tu esi pelnījusi vīrieti, kurš tev liks justies laimīgai, emocionāli piepildītai, mīlētai un cienītai. Tas būs cilvēks, kurš neliks tev justies tā, it kā tu tērē viņa laiku un enerģiju. Un pats galvenais, ka vīrieties apzinās tavu vērtību!

8. Paliec viena, līdz atrodi vīrieti, kurš ir tavas mīlestības cienīgs!

Palieciet viena, līdz atradīsiet vīrieti, kurš pret tevi izturas tā, kā neviens. Cilvēks, kurš liks justies tā, kā neviens. Cilvēks, kurš parādīs, ka nevis meklē izklaidi vai aizpilda dvēselē tukšumu, bet gan tāpēc, ka viņa sirdī ieņemat īpašu vietu.

Lasi arī:

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More