Galvenā Iedvesma Esmu daudz sāpināta… Tāpēc, ja vēlies būt ar mani, lūk, kas tev jāzina

Esmu daudz sāpināta… Tāpēc, ja vēlies būt ar mani, lūk, kas tev jāzina

edomas

Esmu sieviete, kas ir sāpinātā daudzas reizes. Esmu mīlējusi ar visu savu sirdi un tā ir bijusi salauzta. Esmu mīlējusi ar beznosacījumu mīlestību un mani nodeva. Esmu pasniegusi savu sirdi un dvēseli uz sudraba paplātes cilvēkiem, kuri to nebija pelnījuši. Esmu tērējusi savu enerģiju toksiskām attiecībām un cilvēkiem, kuri man solīja pasauli. 

Esmi gājusi cauri visam. Es zinu kādas ir sāpes. Es zinu kā garšo vilšanās. Esmu devusi iespējas. Pieņēmusi atvainošanās. Esmu teikusi jā, kad mans prāts saka nē.

Un esmu beigusi. Manī vairs nav resursu tam visam. Es vairs neesmu spējīga dot cilvēkiem, kuri nespēj mani mīlēt tā, kā man tas ir vajadzīgs. Es vairs neesmu tas cilvēks, kas iepriekš.

Tāpēc, ja es tev patīku un tu vēlies ar mani būt, lūk, kas tev jāzina:

Grayscale Photography Of Woman
  1. Esmu pamatoti piesardzīga. Reiz vīrietis, kuru mīlēju, pret mani izturējās ne tā, kā pienākas. Mani pievīla draugi, kuri mani it kā respektēja. Esmu piedevusi lietas, kuras nav pieņemamas. Un pēc garām dzīves mācībstundām, beidzot esmu šeit. Varbūt esmu nobijusies, bet esmu daudz gudrāka. Esmu piesardzīga, jo dzīve man to ir iemācījusi.
  2. Es daudzas emocijas paturu sevī, līdz jūtos droša. Esmu pārdzīvojusi to, kā salūzt mana sirds. Tāpēc esmu kļuvusi gudra, atbildīga, mazliet nobijusies. Ja vēlies būt ar mani, tad tev jāsaprot, ka man nebūs viegli atvērties.
  3. Esmu ļoti intuitīva. Es neesmu sveša cilvēkiem, kuri spēlē spēles. Tieši tās bija pieredzes, kas mani piespieda uz ceļiem. Un tieši tas manī nostiprināja intuiīciju. Es vairs neesmu tā pamuļķā un naivā meitene, kas tic katram cilvēku teiktajam vārdam.
  4. Godīgums un labestība man nozīmē visu. Ja tu neesi godīgs un labsirdīgs pret mani un citiem, tad mums nav nekā kopīga. Es nekad vairs nebūšu attiecībās ar cilvēku, kas nerespektē citus. Tavs raksturs un sirds ir daudz svarīgāki par ārējo izskatu.
  5. Es gribu cilvēkiem uzticēties, bet dažkārt manas bailes apdedzināties ir spēcīgākas. Man būs vajadzīgs laiks, lai sāktu tev uzticēties. Tev mana uzticība būs jānopelna.
  6. Manī ir tik daudz mīlestības, ko dāvāt cilvēkam, kas to ir pelnījis. Tev nav ne mazākās nojausmas, cik daudz mīlestības ir manā sirdī.
  7. Esmu gājusi cauri ellei, tomēr joprojām ceru, ka kādu dienu satikšu kādu. Esmu lepna par to, ka izdzīvoju un biju pietiekami stipra vissāpīgākajā dzīves brīdī. Atskatoties man nav ne jausmas kā to izdarīju, bet zinu arī to, ka, ja tas notiktu atkal, neko nedarītu citādi. Esmu atdzimusi kā fēnikss no pelniem un neesmu zaudējusi cerības.
  8. Man nepieciešams, lai esi pacietīgs. Būs reizes, kad tev nebūs mazākā nojausma kā man palīdzēs. Būs reizes, kad būsi tik apjucis un domāsi, ka man ir vienalga. Bet nekas no tā nebūs patiess. Tev būs jābūt pacietīgam, lai atrastu ceļu uz manu sirdi. Un, ja tev tas izdosies, es tevi mīlēšu no visiem saviem sirds dziļumiem.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More