Galvenā Iedvesma 7 lietas, kas padara sievieti neatvairāmu

7 lietas, kas padara sievieti neatvairāmu

edomas

Sievietes skaistums sastāv no diviem galvenajiem faktoriem – fiziskās veselības un psihiskās. Tomēr ar to var nebūt pietiekami, lai kļūtu pievilcīga pretējā dzimuma acīs. Kādas sievietes īpašības var palīdzēt kļūt patiesi neatvairāmai?

1. Bioloģiskā veselība

Vesela sieviete vienmēr izskatās pievilcīgi.  Viņai ir tīra, gluda āda, stalta stāja, skaisti mati, spožas acis un līdzeni zobiņi. Viņas muskuļi ir stipri, un viņa visa izstaro pārliecību, ka ir spējīga dzemdēt spēcīgus un veselus pēcnācējus. Sievietes svars ne tik stipri iespaido viņas pievilcību, kā uzskata jaunas meitenes. Nelielas novirzes uz vienu vai otru pusi nav pašsajūtas rādītāji. Ja sievietei ir palielināts svars, bet pie tam viņai ir starojoša āda, kupli mati, lieliska stāja, pievilcīga gaita, tad vīriešu skatieni kļūst domīgi un vērtējoši. Bet slaida meitene nekļūs automātiski par skaistuli, ja viņai seja ir zemes krāsā, ir nespodri šķidri mati, nolaisti pleci un gurdena gaita. Bet tā notiek bieži, kad meitenes atdod visus savus spēkus, lai nomestu pēc iespējas vairāk kilogramu.

2. Labsirdība un māka sadzīvot

Visās tautas pasakās labsirdība tika uzskatīta par vienu no pievilcīgākajām sievietes īpašībām. Visi negatīvie varoņi vienmēr bija ļauni, bet pozitīvie – labsirdīgi. Laba sirds skaitījās svarīgāka par skaistumu.  Kāpēc tā notiek? Tāpēc, ka pie vissatriecošākās ārienes agri vai vēlu pierod un pārstāj tai pievērst uzmanību, bet raksturs ir tas, ar kuru jāsadzīvo visu laiku. Par citām pievilcīgām īpašībām, tāpat kā pasakās, arī  līdz šim tiek uzskatīta sievietes gudrība un prasme sadzīvot. Abas šīs īpašības veido veselu kompleksu prasmju, kas kopdzīvi padara patīkamu.

7 вещей, которые делают женщину неотразимой

3. Patīkama balss

Skaista sievietes balss spēcīgi iedarbojas uz klausītājiem. Sievietes pievilcība palielinās vairākkārtīgi, ja viņa runā līdzeni un mierīgi, saglabājot ritmu un tonalitāti. Balss ātri nodod ne tikai emocionālo stāvokli, bet arī viņas kopējo attīstību. Lai paaugstinātu savu pievilcību, sievietes runā nedrīkst būt dusmu, lamuvārdu, indīgu piezīmju. Tas iespaido ne tikai tēlu, bet arī fizisko skaistumu un garīgo veselību.

4. Svaigums un kārtība

Pat visskaistākā meitene nepiesaistīs skatienus, ja viņai mugurā būs apģērbs ar sviedru pēdām, taukaini mati un aplauzti, netīri nagi. Un otrādi, ārēji necila – izstaros pievilcību, ja viņai būs ieradums sevi kopt. Svaigums, tīrība, kārtība, patīkama smarža – un jebkura meitene liksies skaistule. Šajā lietā ūdens ir vislabākais palīgs – tas nomazgā ne tikai netīrumus, bet arī negatīvo enerģiju. Tas atbrīvo no stresa un dod jaunus spēkus.

5. Viegls smaids

Tas ne tikai padara cilvēku skaistu. Smaids spēj atgriezt labu garastāvokli jebkurā situācijā. Kad mums ir labs noskaņojums, mēs smaidam. Tas ir reflekss, kas ierakstīts mūsu ķermenī. Atliek pasmaidīt, un reflekss sāk darboties pretējā virzienā – smadzenes sāk sūtīt patīkamas domas. Tāpēc, lai uzlabotu savu omu, atliek vienīgi pasmaidīt.

6. Iekšējā atbrīvotība

Miers, atbrīvots stāvoklis, uzticēšanās pasaulei – tie ir ļoti svarīgi faktori, kurus katrs vīrietis vēlētos redzēt savā izredzētajā.  Spriedze un “durstīgums” atgrūdīs jebkuru, kurš pieies pietiekami tuvu, lai to sajustu. Bet, lai iegūtu tādu atbrīvotību, tā ir jānopelna. Visskaistākās kustības ir tiem, kas neatlaidīgi strādā ar savu ķermeni – baletdejotājas, sportistes un tās, kurām patīk peldēt.

7. Skaista stāja

Ir pat tāds izteiciens, ar kuru raksturo sievietes skaistumu – “karaliska stāja”. Tāda sieviete ir pamanāma jau no tālienes. Viņai ir taisna mugura, līdzeni pleci, iztaisnots krūškurvis, piepacelts zods. Tas viss palīdz veidot skaistu gaitu un dod sievietei pārliecību par sevi. Bet panākt to ir ļoti viegli – vajag noticēt sev un iztaisnot plecus.

Lasi arī:

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More