Galvenā Attiecības Galvenais sievietes noslēpums, kuru mīl pa īstam un ilgi

Galvenais sievietes noslēpums, kuru mīl pa īstam un ilgi

edomas

Sievietes, kuras mīl un novērtē vīrieši, ar kurām viņi veido spēcīgas attiecības un kuras augstu novērtē, vīrietim blakus ļauj justies kā vīrietim. Proti, vīrietis parāda savas galvenās vīrišķās īpašības: viņš ir aizsargātājs, apgādnieks, donors, jeb citiem vārdiem, blakus mīlošai sievietei viņš ir devējs. Lai tas notiktu, sievietei jābūt pretimnākošai, pretējā gadījumā pārī tiek izjaukts enerģētiskais līdzsvars.

Ļoti bieži nākas dzirdēt to, ka sievietēm tiek pārmests komerciālisms. Vīrieši saka, sievietes ir aprēķinātājas, tāpēc nav iespējams atrast sievu. Tomēr es tam kategoriski nepiekrītu. Jā, noteikti tādas sievietes ir, bet, dīvanā kārtā, viņas prot lieliski sakārtot savu personīgo dzīvi. Un daudzas no viņām ir precējušās, un ne pirmo reizi.

Visbiežāk savā praksē nākas saskarties ar to, ka sieviete nemāk veidot spēcīgas attiecības, jo neprot, neļauj sev saņemt no vīrieša uzmanības, atbalsta un dāvanas zīmes. Tam var būt vairāki iemesli:

1.Vecāku mācītais, kai sievietei jābūt lepnai jebšu pašai par visu jāmaksā utt.

2.Sievietes neziņa par to, ka viņa to ir pelnījusi. Pārliecības trūkums par sevi, par savu pievilcību, personiskajām īpašībām.

3.Sieviete nav pieradusi, ka par viņu rūpējas, pievērš uzmanību. Viņai šādas pieredzes vienkārši nav. Tāpēc attiecībās ar vīrieti viņa nezina, kā reaģēt uz rūpju izpausmi, tas neiekļaujas viņas ierastajā pasaules attēlā, kas nozīmē to, ka tas viņai izraisa trauksmi.

4.Vēlme būt ērtai vīrietim. “Atšķirībā no citām, man no viņa nekas nav vajadzīgs,” kas, kā likums, ir zemas pašapziņas sekas.

5. Neapzināta vēlme sacensties ar vīrieša māti vai vēlme māti aizstāt. Pārmērīga aizbildniecība un aprūpe.

6. Sievietes vēlme pārī spēlēt vīrišķo lomu. Viņa ir pirmā, kura dod dāvanas, aizsargā un kontrolē vīrieti.

Cik bieži sieviete, kurai jautā: “Ko tev uzdāvināt?” atbild: “Man neko nevajag!” Un tad apvainojas, ja vīrietis viņas vārdus ir uztvēris burtiski un uzdāvinājis viņai kaut ko simbolisku. Vīrieši, pat visgudrākie, mēdz neuztvert mājienus. Viņi vienkārši tā funkcionē un viņi nav ne bezjūtīgi, ne briesmīgi. Sievietes daudz labāk spēj uzminēt otra cilvēka vēlmes, viņām ir labāk attīstīta intuīcija, jo daba ir paredzējusi, ka sievietei ir jājūt bērnam vēlmes un vajadzības, kurš vēl neprot runāt. Vīrietis ir aizsargs.

Tāpēc vīrietim būs daudz vieglāk un patīkamāk sievietei uzdāvināt dāvanas, kura spēj pateikt, ko vēlas. Ja smarži vietā sieviete vēlas kedas, tad tas ir jāsaka! Gadās arī sievietes, kuras pārmet vīrietim, ka viņš tērē naudu puķēm. Atcerieties, ka dāvināšana vīrietim ir viens no lielākajiem priekiem!

Tu esi pelnījusi visu to labāko, ļauj reizi no reizes seb būt vājai, ļauj sev pieņemt, un tu redzēsi, cik daudz vīrietis tev vēlas dot – mīlestību, spēku, enerģiju, dāvanas!

Marija Gorškova

Lasi arī:

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More