Galvenā Psiholoģija Tēvs ir svarīgākā persona sievietes dzīvē

Tēvs ir svarīgākā persona sievietes dzīvē

edomas

Vecāki ir svarīgākie cilvēki bērna dzīvē. Viņi mūs rada, iepazīstina ar pasauli un visu tajā, ceļās, palīdz pārvarēt savas bailes, tāpat viņiem ir ļoti aktīva loma mūsu personības veidošanā. Lai arī, protams, ka abi vecāki spēlē fundamentālu lomu bērna attīstībā, ir kāda saikne, kas ir īpašāka bērna dzīvē. Un tā ir spēcīgā, mūžīgā, fundamentālā saikne starp meitu un tēvu. Un mammām šeit nevajadzētu apvainoties. Bez šaubām, ka unikālākā saikne ar bērnu ir jums, bet meitas un tēvu attiecības ir ļoti intriģējošas un dzīvi mainošas.

Tēvs ir pirmā vīrieša figūra meitas dzīvē.

Viņš ir drošais patvērums pie kura doties.

Viņš ir stiprā klints.

Viņš ir pirmā mīlestība.

Kamēr mammas mūs mīļo un iemāca maigumu, tēvs iedrošina mūs būt stiprām, nekad nepārstāt izzināt pasauli, lai arī mēs pieļaujam kļūdas. Iemāca nekad nepadoties, lai arī cik nobijušās būtu. Vienmēr iet ārpus komforta zonas. Tikmēr mamma ir tā, kas zemapziņā nodod mums vēsti, ka no riskiem jāizvairās, bet tēvs savukārt iedrošina, ka vienmēr jāmācās no savām kļūdām un jāvirzās uz priekšu.

Protams, ka vienmēr ir izņēmumi. Ne visām no mums ir bijusi tā laime, ka tēvs dzīvē ir bijis klātesošs.

Kāpēc tēvam ir tik milzīga ietekme uz meitas emocionālo attīstību?

Father Carrying a Baby

Spriežot pēc pētījuma, kas publicēts izdevumā “Journal of Social Sciences and Humanities”, meitām, kurām nav bijusi tuva saikne ar tēvu, ir lielāka iespējamība, ka viņām būs psiholoģiskas un emocionālas problēmas, tāpat šādām sievietēm ir daudz lielāka iespējamība nonākt depresijā.

Lasi arī: 14 iemesli viņu pamest pat tad, ja viņš zvēr, ka mīl

Un nav šaubu, ka ģimene spēlē ārkārtīgi lielu lomu, lai sagatavotu mūs nākotnes attiecībām. Sievietes attiecības ar tēvu un brāli vēlāk ietekmē viņas vīra un draugu izvēli. Tāpēc šķiet dabiski, ka problemātiskas attiecības ar vīriešiem un depresīvi simptomi bieži izriet un no tēva prombūtnes meitas dzīvē. Kad bērni aug ar tuvības sajūtu, ir lielāka iespējamība, ka nākotnē šādi bērni attīstīs veselīgākas un apmierinošākas attiecības ar vīru.

Tuvas attiecības ar tēvu ļauj meitai nebaidīties nākotnē veidot intīmas attiecības. Pozitīva mīlestības pieredze attiecībās atsaucās ārkārtīgi spēcīgi. Vīriešiem ir lielāka loma tajā, kā meitas veido attiecības ar vīriešiem, kā mātei.

Beigu beigās nav šaubas, ka savā ziņā esam savu audzinātāju “produkti” un apzinātā vai neapzinātā veidā pievelkamies pie cilvēkiem, ar kuriem kopā varam izdzīvot jau zināmas programmas. Ja šobrīd esi laimīga, tad priecājamies! Bet, ja šķiet, ka dzīve ir kļuvusi par nekontrolējamu sniega bumbu, tad iesakām meklēt palīdzību, jo pārmaiņas ir iespējamas vienmēr!

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More