Galvenā Iedvesma LAIMES pievilkšanas likumi

LAIMES pievilkšanas likumi

edomas

Vispārpieņemta aksioma kopš mūsu piedzimšanas – mums ir jāienāk šajā pasaulē laimīgiem, tāpat arī skaistiem un bagātiem. Taisnība, ka tas jau ir ielikts cilvēka šūpulī, viņa ģimenē, bet diemžēl netiek dots visiem. Bet mūsdienās ir tik daudzas liecības un piemēri, ka mēs katrs šo vislielāko dāvanu varam savai dzīvei piesaistīt.

Runa patiesībā neiet par galvu reibinošu bagātību vai visveiksmīgāko karjeru, bet gan par vēlmi kļūt patiesi laimīgam cilvēkam, piepildīt savu dzīvi ar prieku un dziļu jēgu.

Sociologu organizācija “World Values Survey” kādu laiku atpakaļ veica starptautisku “laimes līmeņa” aptauju. Respondentus lūdza, lai viņi novērtē savu apmierinātību ar dzīvi. Lieki sacīt, ka valstīs, kurās valdīja postpadomju atmosfēra, šis līmenis bija zemāks. Un arī ne izslavētie laimes meklētāji amerikāņi neierindojās pirmajās pozīcijās. Interesentākais, ka tik tālu no bagātības esošie “laimīgie” bija Puerteriko un Meksikas iedzīvotāji, arīdzan Indijas iedzīvotāji no šīm tautām neatpalika. Un iespējams, ka šī opozīcija slēpjas tajā, ka šo trūcīgo cilvēku sejās, kas mijās ar nabadzīgu dzīvi, var ieraudzīt hinduisma apgaismotās sejas.

Protams, ka šis nav postulāts tam, lai mēs jūsmotu par nabadzīgu dzīvi, taču visi pētījumi galu galā nonāk pie viena secinājuma: materiālā labklājība nebūt nav laimes garantija. Ikviens no mums var būt vienlaikus ļoti bagāts, tikpat cik ļoti nelaimīgs. Un dzīve rāda pretējo – dīvi vispilnvērtīgāk var baudīt bez redzamiem iemesliem.

Tad kāds ir laimes noslēpums? – mēs varētu jautāt. Austrālijas pētnieki, kuri veidoja populāro filmu “Noslēpums” apgalvo, ka mūsu dzīves ir pakļautas vienam universālam likumam – pievilkšanas likumam.

Tas ir vienkāršs un loģisks: cilvēks piesaista to, par ko visu laiku domā.

Mūsu domas ir kā signāli, kas nepārtraukti tiek raidīti Visumam un tā ir divvirzienu kustība. Proti, Visums izpilda mūsu prasījumus, bet, diemžēl, tas tiek traktēts burtiski. Un, ja mūsu prātu ir apsēdušas domas par slimībām, nabadzību, vilšanos – tad tieši to mēs arī iegūstam.

Lasi arī: Devalvācija: beidz sevi iznīcināt!

Ir bezcerīgi sapņot par laimi, bet tajā pašā laikā domāt: “Mana dzīve ir izgāzuies: nav naudas, nav veselības, nav mīlestības…” Un savā veidā negatīvais kods atgriežas ar dubultu uzviju. Tomēr… Domu magnētiskā enerģija ikvienu no mums var padarīt laimīgu.

Pirmais likums: mīlošs cilvēks piesaista citu mīlestību

Red Flower on White Sand

Visi notikumi, cilvēki un lietas mūsu dzīvē nebūt nav nejauši. Mēs paši radām vidi sev apkārt.

10 zelta likumi, kas pievelk dzīvē mīlestību

1.Mosties ar smaidu. Jūsu šodiena ir jūsu laime, iemācieties izbaudīt visu skaisto, ko dzīve jums dāvā.

2.Atverieties tikai tiem cilvēkiem, kurus sajūtat kā savējos. Tiem, kuri jums dāvā mieru.

3.Mācieties dzīvot tā, lai jums pašiem ar sevi būtu visineteresantāk. Vienmēr esiet attīstības virzienā, pat tad, kad krītiet atpakaļ.

4.Dariet to, kas jums sagādā prieku, mīlestību un laimi. Protams, ka ikvienam no mums dzīvē ir notikumi, lietas, cilvēki no kuriem mēs nevaram izvairīties. Tomēr nav labuma bez ļaunuma, proti, arī šajos sliktumos ir kāds labums – meklējiet to.

5.Nekad nešaubieties par savu unikalitāti. Mēs visi esam pelnījuši mīlestību, nebarojiet slikto sevī, bet mīliet sevi tieši tādu, kāds jūs esiet.

6.Nezaudējiet iekšējo harmoniju. Ja jūs pārņem destruktīvas domas, sajūtas vai notikumi, tad mēģiniet domāt par labo.

7.Vecas fotogrāfijas ar cilvēkiem, kuri sagādā jums sāpes salieciet kastē. Un, iespējams, kādam no jums būs iekšēja sajūta, ka šī atmiņas jāsadedzina?

8.Sapņojiet par mīlestību. Krāsaini un spilgti – izzīmējiet domās detaļas, situācijas, tēlus. Protams, ka ir jāstaigā ar kājām pa zemi, bet vizualizācija ir spēcīgs instruments.

9. Uz skaista papīra aprakstiet vīrieti/sievieti, kuru vēlaties satikt. Jo precīzāk aprakstīsiet, jo precīzāk tiks izpildīts pasūtījums.

10.Izveidojiet vēlmju karti. Savu fototgāfiju ielīmējiet vidū un no žurnālu izgriezumiem salīmējiet visu, ko vēlaties savā dzīvē.

3 galvenie “nevajadzētu”

1.Jums nevajadzētu slēpt no cilvēkiem, īpaši mīļotajiem, senus aizvainojumus. Bieži zemapziņā aizvainojums bloķē pozitīvas pārmaiņas tagadnē.

2. Nekad nesakiet sev: “Man nekas neizdosies”. Veiksmes galvenā atslēga ir ticība sev.

3. Nekad nepadariet mīlestības meklējumus par pašmērķi. Īstās sajūtas dzīvē ienāk dabiski un harmoniski.


Otrais likums: laimīgs cilvēks dzīvo daudz ilgāk un mazāk slimo

Šķir otru lapu un lasi tālāk!

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More