Galvenā Izklaide Katrai sievietei, kura sevi pārāk daudz ir dāvājusi nepareizajiem cilvēkiem

Katrai sievietei, kura sevi pārāk daudz ir dāvājusi nepareizajiem cilvēkiem

edomas

Tev pārāk daudz rūp apkārtējie cilvēki. Tu vienmēr esi gatava dot vēl vairāk attiecībās. Tas patiesi ir apbrīnojami.

Bet vai tu nedāvā sevi par daudz?

Daži cilvēki tik nesavtīgi dod, līdz nonāk uz kompromisa robežas ar savu personisko un mentālo veselību. Diemžēl, ne vienmēr tas ir tā vērts. Ja tu esi viena no šiem cilvēkiem, tad noteikti esi pārāk labsirdīga. Tu vienmēr centies cilvēkos ieraudzīt labo, un tu dziļi tici, ka jebkurš ļaunums ir salūzis labais. Tu pamani visas sīkās detaļas, ko neievēro citi. Šī tava daba padara tevi unikālu.

Tavā sirdī vienmēr ir vieta atkritējiem

Tie, kuri sabiedrībā neiederas tāpēc, ka viņi ir atšķirīgi, vai negribēti. Tavs maigums ir tas, kas dedz liesmu šādiem cilvēkiem palīdzēt un likt justies viņiem mīlētiem. Tu bieži centies izdomāt veidus, kā salabot šo cilvēku saplēstās lauskas. Tomēr ne visi novērtē tavu labo dvēseli, un bieži cilvēki šo labestību izmanto pret tevi. Tā vietā, lai pieņemtu tavu palīdzību, viņi mēģina tevi izmantot. Tādi cilvēki no tevis izsūc enerģiju, līdz tev vairs nav nekas, ko viņiem dot.

An Adult Female Standing In Front of Sea in Black and White

Tas, kas tev jāatcerās, ka labais tevī ne vienmēr ir tava vājība

Tu esi pelnījusi saņemt tik dziļu un patiesu mīlestību, kādu tu esi gatava dāvāt. Diemžēl šajā pasaulē ir pārāk daudz nelojāli un viltīgi cilvēki. Tomēr neļauj savai labajai sirdij koncentrēties uz citu cilvēku vājībām. Ļoti daudzi no viņiem tevi pametīs mentāli iztukšotu un vīlušos, līdz tu satiksi cilvēku, kurš to visu mainīs. Savas dzīves laikā tu vari būt iesaistīta daudzās neveselīgās attiecībās, kurās cilvēki spēlē spēles. Viņi iemānīs tevi spēlē, kurā darīsi lietas, ko nemaz nevēlies darīt.

Būs grūti no jauna cilvēkos ieraudzīt labo, lai cik ļoti tu censtos

Un tomēr… Tu nepārstāsi dot savu sirdi un dvēseli. Un no otras puses, šie cilvēki no tevis vienmēr pieprasīs tevis labāko daļu. Vai nav ironiski? Sākumā šie indivīdi mānīs tevi ar saldie vārdiem un skaistiem stāstiem, lai tikai noturētu tevi uz sava āķa. Tas ir veids, kā viņi mazpamazām no tavas dvēseles izsūc katru lāsi. Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem. Šajā gadījumā “labie nodomi” ir saldi meli, līdz brīdim, kad aptversi, ka nekas no tā nav patiess.

Tā nav mīlestība, un tu to zini

Viņi mīl tikai to, kā pret viņiem izturaties un to, ka ļaujiet ar sevi spēlēties. Viņus neinteresē tava personība, bet gan uzmanība, ko viņiem veltat. Tas kaut kādā sadistiskā veidā šiem cilvēkiem ļauj justies spēcīgiem. Negaidiet, ka cilvēks, kurš šādā veidā ir tik ļoti uz sevi vērsts kādreiz no tiesas par jums rūpēsies. Bet vienmēr atceries, ka esi pelnījusi patiesu mīlestību. Ne tikai sava nesavtīgā rakstura dēļ, bet arī visu pārējo apbrīnojamo lietu dēļ. 

Tu esi pietiekami stipra, lai nekad nezaudētu cerību

Kādu dienu tu satiksi mīlošu un uzticamu cilvēki, kuru vienmēr esi meklējusi. Beigu beigās tieši tāda mīlestība, kādu esi pelnījusi tevi aptvers.

Vienmēr saglabā savu dzirksteli. Nekad to nepazaudē!

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More