Galvenā Iedvesma Vienmēr esi pateicīgs, lai arī cik dzīve brīžiem šķistu grūta

Vienmēr esi pateicīgs, lai arī cik dzīve brīžiem šķistu grūta

edomas

Esi pateicīgs, jo esi šeit, kā šīs pasaules daļa. Jūs esat dzīvs!

Esiet pateicīgs par to, ka jūsu dzīvē ir cilvēki, kuri rūpējas par jums, neatkarīgi no tā, vai viņi ir daudz vai maz. Esiet pateicīgi tiem, kuri jūs nepameta, kad jutāties visbezcerīgāk. Esiet pateicīgs par ģimeni, kura jums nav uzgriezusi muguru un vienmēr jums ir ticējusi, lai tur vai kas.

Esiet pateicīgs arī visiem cilvēkiem, kuri ir salauzuši jūsu sirdi un atvēruši acis, lai arī dzīve tajā brīdī šķita sarežģīta un negodīga, bet šie cilvēki jūs noteikti padarīja gudrāku un stiprāku.

Esiet pateicīgs par piedzīvotajiem emocionālajiem ievainojumiem, visām cīņām, sirds sāpēm, par vilšanos, kas jums ir bijusi jāpārcieš un par visiem piedzīvotajiem zaudējumiem. Tas viss pierāda, ka jums ir saknes, lai arī cik bezcerīgas un neglītas situācijas mēdz būt.

Esiet pateicīgs par visiem laimīgajiem mirkļiem savā dzīvē

Esiet pateicīgs par tik vienkāršām lietām, kuras baudāt, kā, piemēram, kafijas dzeršana, vai arī, cik piepildīts jūtaties, kad pavadiet laiku ar saviem mīļajiem. Neatkarīgi no tā, cik šīs lietas var šķist mazas un triviālas, tās var piepildīt dzīvi ar prieku un laimi.

Esiet pateicīgs par visām savām neveiksmēm, jo tieši tās pārveidoja jūs par cilvēku, kāds šodien esat. Viņi padarīja jūs gudrāku, stirpāku un stingrāku.

Un, visbeidzot, esiet pateicīgs par dzīvi, kuru Dievs jums piešķīris

Neatkarīgi no tā, cik smaga un sarežģīta jums var šķist sava dzīve, Viņš vienmēr dod tik, cik varat panest. Turklāt Viņš nekad jums neliks izcīnīt cīņas, kuras nevarat uzvarēt.

Un, ja jūsu ticība ir pietiekami stipra, ja uzticaties viņa un pasakāties par visu, kas ir jūsu dzīvē, tad jūsu dzīve var būt svētīta.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More