Galvenā Attiecības Lielākās vīrieša bailes attiecībās ar sievieti

Lielākās vīrieša bailes attiecībās ar sievieti

edomas

Jā, pat stipriem un bezbailīgiem vīriešiem mēdz būt savas bailes. Un visvairāk attiecībās ar sievieti viņus biedē tas, ka līdzās viņam sieviete nebūs laimīga un, ka viņš nespēs viņu padarīt patiesi laimīgu un mīlētu. Vai nespēs viņu apmierināt gultā.

Protams, ne jau visus vīriešus tas biedē, taču tos, kas patiešām mīl un vēlas izveidot nopietnas un ilgstošas attiecības, tādas bailes patiešām nomāc, un samērā bieži. Ko ar to visu iesākt?

Protams, visupirms runāt vienam ar otru, dalīties savās bailēs un pārdzīvojumos. Vīriešiem vairāk jāatveras mīļotajai sievietei, bet sievietēm ir uzmanīgi jāklausās, jāatbalsta un jāpieņem vīrietis, pat ar visiem viņa satraukumiem.

People, Man, Woman, Couple, Jacket, Fashion, Love

Un jānovērtē tas, ka viņš jums tik ļoti uzticas, mīl jūs un vēlas padarīt jūs laimīgu katru dienu. Jo viņš patiešām ir ļoti laimīgs, kad laimīga esat jūs! Starp citu, lai jūs labāk saprastu viens otru un to, un kas jums katram ir vajadzīgs attiecībās – tajā jums palīdzēs jūsu partnera “mīlestības valodu” izpēte.

Pavisam tās ir piecas, un vislabāk tās ir aprakstītas Harija Čepmena grāmatā, kas tā arī saucas – “5 mīlestības valodas”. Tāpēc es visiem iesaku izlasīt vai vismaz iepazīties ar šo grāmatu.

Tāpat arī sievietēm vajadzētu izbeigt cīnīties ar vīrieti par pārākumu attiecībās un kaut ko viņam pierādīt. Viņš jau tāpat zina, ka jūs esiet “stipra un neatkarīga”. Labāk pastāstiet viņam, kā viņš varētu jūs padarīt patiesi laimīgu, un vienkārši ļaujiet viņam to darīt.

Pieņemiet viņa uzmanību, komplimentus, palīdzību vai dāvanas ar pateicību un smaidu, nevis ar vārdiem: “Nevajadzēja taču” vai “Es taču pati varēju”. Neviens jau nešaubās, ka jūs to varat pati.

Lasi arī: Ieradumi gultā, kas var izjaukt jūsu laulību

Bet NE”kastrējiet” savu vīrieti, un, kad viņš ir līdzās un no sirds vēlas palīdzēt, – ļaujiet viņam kaut mazliet pabūt jūsu varonim un vienkārši ar pateicību pieņemiet šo viņa palīdzību un rūpes par jums, tas ir ļoti svarīgi.

Un vēl kas – sievietei turklāt vēl ir jāiemācās būt laimīgai arī pašai par sevi, citādi jūs pastāvīgi “pieprasīsiet laimi” no jūsu vīrieša, taču tā tam nevajadzētu būt. Vienkārši nepataisiet visus sev apkārt par nelaimīgiem un vainīgiem par to, ka neesat laimīga pati. Mācieties patstāvīgi atbildēt par savu iekšējo pašsajūtu, un tad arī jūsu vīrietis ar vēl lielāku prieku centīsies jūs padarīt vēl laimīgāku.

Couple, Love, Stars, Hug, Pair, Romance, Night

Tāpēc esiet vienkārši pilnvērtīgi un laimīgi partneri viens otram un paši sev, protams. Bez tam, sievietēm ir ļoti svarīgi “neuzņemt “ uz sevi to negatīvismu un skaudību, kuru kāds, ļoti iespējams, vēlas izgāzt vai uzvelt jums, jo visas šī negatīvās emocijas posta un sagrauj jūs no iekšienes, tās “zog” jūsu enerģiju, un tātad negatīvi ietekmē arī jūsu vīrieti, un jūsu savstarpējās attiecības tāpat. 

Taču, ja sieviete ir piepildīta un jūt sevī resursus – arī attiecības no tā tikai iegūst. Sieviete pārī ir kā emociju pavadonis. Attiecībās viņa rada mīlestības un laimes atmosfēru vai arī, jūtoties nelaimīga un nogurusi, visu sagrauj. 

Tāpēc vienmēr ir sevi jāpiepilda no iekšienes un jāseko tam, lai emocionāli neizdegtu un nenovājinātos. Jābūt harmonijā ar sevi un pasauli. Būt skaistai vispirms jau sevis pašas dēļ, un savam vīrietim arī, protams, un tad viņa mīlestība pret jums tikai augs un kļūs stiprāka ar katru dienu.

Bet vīrietim, savukārt, ir jāmīl sieviete, jāparāda ar savu rīcību un vārdiem, cik viņa ir pievilcīga, mīļa un dārga viņam, lai viņa ar katru dienu atplauktu aizvien vairāk un vairāk.

Un vēl, vienkārši regulāri ir jāļauj viņai atpūsties, jāatbalsta viņai patiešām svarīgās lietās un jāpalīdz risināt problēmsituācijas. Tas viss ir vajadzīgs, lai viņa justos mīlēta un laimīga līdzās jums.

Un tieši tad viņa sāks vēl vairāk dāvāt jums visu savu mīlestību un pieķeršanos, atbildot uz visiem jūsu vārdiem, rīcību un cenšanos viņas dēļ. Un ticiet man, viņas pateicība jums būs neizmērojama. Tas jums patiešām patiks. Tāpēc mīliet un sargiet viens otru! Veiksmi jums!

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More