Galvenā Attiecības Laimīgs vīrs – instrukcija tikai sievām!

Laimīgs vīrs – instrukcija tikai sievām!

edomas

Psiholoģe Gaļina Jakovenko stāsta par 5 vīriešu pamatvajadzībām laulībā.

Jāatzīst, ka ideāli un scenāriji mēdz būt tik atšķirīgi, ka pārim ik dienu nākas būt cīņas, pat kaujas gatavībā. Ģimenes psiholoģija pēta un raksturo ģimenes, nosakot  tām klasifikāciju un veidus. Parasti cilvēki ne vienmēr saprot, kāpēc jauko randiņu un galvu reibinošo seksuālo rotaļu periodā liekas, ka attiecības vienmēr būs spilgtas, ilgstošas un uzticamas.

Bet pēc kāda laika kaislības norimst, puķu pušķi parādās arvien retāk, ilgās sarunas pārtop par pāris garāmskrienošām frāzēm, vai arī garlaicīgs viena laulātā monologs drūma otra klusēšana. Laimīgas sievas un sievietes laulības dzīvē interesē pavisam citas lietas, kas gluži neatbilst tam, ko vēlas laimīgs vīrs.

5 vīriešu pamatvajadzības laulībā

1.Laimīgs vīrs laulībā izjūt vajadzību pēc seksa

Precīzāk izsakoties, laimīgs vīrs pilnībā apmierina savu vajadzību pēc seksa ar savu sievu.

Lasi arī: Ieradumi gultā, kas var izjaukt jūsu laulību

Ir ļoti svarīgi atklāti un apzināti apspriest, vēlams līdz laulības noslēgšanai, savus uzskatus par seksuālo dzīvi. Tāda “odziņa” var briest ne tikai praktiskos izmēģinājumos, bet arī teorētiskos dialogos. Ja pāris ir nonācis strupceļā, un partnere nevar gūt apmierinājumu, viņai biedējoša liekas jau pati doma par to (seksu), vīrietis varētu mēģināt pārliecināt sievieti griezties pēc palīdzības pie speciālista. Ļoti diskutējams ir jautājums par to, kurš ir vairāk atbildīgs par seksa kvalitāti ģimenes dzīvē. Daudzi faktori apliecina līdzvērtīgu abu partneru dalību problēmas risināšanā, ja tāda pastāv.

Pin on Abtaf abrak

2.Laimīgs vīrs laulībā izjūt un pilnībā realizē savu vajadzību pēc apbrīnas

Ir svarīgi atcerēties, ka ne tikai sievietes mīl ar ausīm. Vīrietis smalki un momentāni reaģē uz komplimentiem, kuros tiek izceltas pievilcīgas ārējās īpašības. Sievu nevar nemīlēt, ja viņa atgādina par viņa panākumiem sociumā, atbalsta un atzīmē, sevišķi kopīgo paziņu lokā, viņa sasniegumus un pat ikdienišķas prasmes. Šo vajadzību izjūt arī sievietes, taču vīriešus labāk ir pārslavēt nekā slavēt par maz. 

3.Laimīgs vīrs laulībā izjūt vajadzību pastāvīgi pārliecināties par sievas pievilcību

Sievietei ir svarīgi neaizmirst rūpēties par savu ārējo izskatu, pieturēties pie veselīga dzīvesveida, kas jau pats par sevi sniedz milzīgu resursu. Skaistums glābs pasauli un tostarp arī laulību. Daudzas jaunās meitenes pārspīlē skaistuma jēdzienu, pastiprina akcentus. Tās, protams, ir viņu tiesības. Tikai vajadzētu apzināties, ka vēlmei patikt vīrietim nav jānonāk pretrunā ar pašas priekšstatiem par estētiku. Par sievietes pievilcību var runāt un strīdēties bezgalīgi. Vīrietis pats pēc saviem iekšējiem instinktiem izvēlas sev partneri. Pēc savas gaumes un savas fizioloģijas.

Best Couple Hugging Gif GIFs | Gfycat

4.Laimīgs vīrs laulībā izjūt vajadzību pēc kopīgas atpūtas

Iepazīšanās periodā ir svarīgi izrunāt visus vaļaspriekus un savus ierastos paņēmienus iekšējo resursu papildināšanai. Lai kopdzīvē nerastos pārsteigumi, ka vīram patīk pavadīt laiku ar aliņu, skatoties futbola maču,  bet sieva katru dienu ir gatava tusēties pa klubiem. Vai arī, ka vīrs iedomājas vasaras atpūtu pavadīt ar makšķeri pie upītes, bet sieva – konservatorija, teātrī un pasaules muzejos. Vaļasprieki var būt visdažādākie, bet kaut kam kopīgam un vienojošam ir jābūt katrā ģimenē. 

5.Katrs laimīgs vīrs laulībā izjūt vajadzību pēc miera un mājinieku atbalsta

Ir svarīgi būt savam vīram gan par sievu, līdzgaitnieci, gan nomierinošam plecam, ir jāprot uzklausīt un izteikt savu viedokli. Jāprot atrast kompromisus un nolikt fakta priekšā par konkrētas rīcības nepieciešamību. Sievietes gudrība ir vērtīga bagāža ceļā, ko sauc par laulību.

Couple Cute GIF - Couple Cute Love - Discover & Share GIFs

Pārlasu visas vīrieša vajadzības laimīgā un harmoniskā laulībā un saprotu, ka apmierināt tās visas nav nemaz tik grūti. Jo, kad cilvēki mīl, un viņiem ir vēlēšanās padarīt otra dzīvi laimīgu un harmonisku, kad abi zina viens otra stiprās un vājās puses, uzbūvēt māju, kuras nosaukums ir ģimene, ir ļoti aizraujoši un brīnišķīgi!

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More