Galvenā Attiecības Kas nogalina mīlestību: 5 frāzes, kuras noteikti nevajadzētu teikt savam partnerim

Kas nogalina mīlestību: 5 frāzes, kuras noteikti nevajadzētu teikt savam partnerim

edomas

Vārdi var gan nogalināt, gan iznīcināt visu, kas gadu gaitā ir uzcelts. Tāpēc tie ir jāizvēlas, rūpējoties par otru, izvairoties no bīstamiem formulējumiem.

Psihoterapeite Džesa Gintere iesaka gudru attieksmi attiecībās: “dažreiz labāk košļāt, nekā runāt.” Ja vēlaties veselīgas attiecības, dažreiz ir vērts iekost mēlē, aizturēt domu izvirdumus, kas steidzas ārā, un pārformulēt tās pareizāk un taktiskāk. Vai arī neizrunāt vispār.

1. “TAS TEV NAV PIEMĒROTS”. Iedomājieties, ka esat devies iepirkties kopā ar savu mīļoto, un viņš(-a) spītīgi izvēlas apģērbu, apavus, aksesuārus, kas nav slikti paši par sevi, bet gan bezgaumīga. Teiksi atklāti, ka izvēlētā manta ir neglīta vai nepiemērota? Džesa Gintere uzskata, ka vislabāk ir būt jūtīgam.

“Piemēram, tā vietā, lai teiktu “šī krāsa padara tevi bālu”, labāk ir teikt, ka tā “neuzlabo skaistumu”, un piedāvā alternatīvu,” saka Džesa Gintere. “Rūpīga komunikācija vairo uzticību un sapratni.”

2. “VAI ZINĀI, KO VIŅI PAR TEVI SAKA?” Sliktākais, ko varat darīt, ir nodot savai otrajai pusei savu draugu kritiku par viņu. Un vēl sliktāk ieklausīties citos nevis savā partnerī. Nenovietojiet nevienu neērtā stāvoklī, jo tad šiem cilvēkiem būs jāsazinās vienam ar otru. Atstājiet citu cilvēku viedokli sev, ja nevēlaties aizvainot un radīt konfliktu no zila gaisa.

3. “MAN ŠĶIET, KA ESMU IEMĪLĒJIES”. Pat visspēcīgākajās attiecībās mēdz atgadīties nejaušas mīlestības brīži: viegls flirts ar kolēģi, skatienu apmaiņa metro. Tas ir īslaicīgs un neparedz turpinājumu, tāpēc nav nepieciešams dalīties tajā ar savu partneri, pat ja jums ir ārkārtīgi sirsnīgas attiecības. Kāpēc jums ir nepieciešams papildu konflikta avots?

4. “AK KUNGS, KĀ TU TO VAR ​​LASĪT” Vai vēl – klausās, vai skatās. Katrs cilvēks to dara pēc savas gaumes. Atrast cilvēku, kurš pilnībā būs vienots ar jums uzskatos, protams, ir ideāls, bet ne vienmēr sasniedzams. Tāpēc izvairies no partnera gaumes kritizēšanas. Viņi nav labāki vai sliktāki par jūsējiem, vienkārši atšķirīgi. Starp citu, tieši interešu atšķirība var bagātināt attiecības.

5. “KĀ MAN TAS RIEBJAS” “Jā, vienmēr ir svarīgi apspriest galvenos jautājumus,” saka psiholoģe. “Bet es neiesaku dalīties ar mazāko kairinājumu.” Ja kaut kas jūs traucē, bet tas nav daļa no kopējā attēla, padomājiet divreiz, pirms pastāstāt par to savam partnerim. Tas novērsīs daudz nevajadzīgu konfliktu rašanos.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More