Galvenā Attiecības Kāpēc ĪSTĀ cilvēka satikšana NEPAREIZAJĀ laikā var salauzt sirdi?

Kāpēc ĪSTĀ cilvēka satikšana NEPAREIZAJĀ laikā var salauzt sirdi?

edomas

Tikšanās ar īsto cilvēku nepareizajā laikā ir viena no sirdi plosošākajām pieredzēm, ko jūs jebkad varat pieredzēt. Atrast kādu, ar kuru jūsu enerģija šķietami saplūst vienā unisonā, apstākļos, kas jums kaut kādu iemeslu dēļ neļauj būt kopā, var būt sirdi plosoši. Atlaist kādu, kurš varētu būt bijis dvēseles radinieks, ir kā zaudēt daļu sevis. Un tas sāp kā elle.

Kad ceļi krustojas ar kādu, kurš iemieso visu, pēc kā jūs otrā cilvēkā ilgojaties, bet tajā pašā laikā apzināties, ka jūs nevarat būt nekas vairāk kā svešinieki, sagādā daudz sirdssāpju. Šādās situācijās cilvēki pārāk spilgti sāk apzinātos to, cik ļoti svarīgs ir laiks.

Lūk, 5 lietas kas notiek, ja šādu cilvēku satiekat:

1.Jūs vēlaties kaut būtu šo cilvēku sastapis pāris gadus atpakaļ

Dzīvei ir unikāli veidi, kā cilvēkus pārsteigt brīžos, kad tas vismazāk tiek sagaidīts. Tieši tā notiek tad, kad tiek satikts šāds cilvēks. Un, iespējams, jūs absolūti nemaz vēl neesat gatavs attiecībām. Sirdi piepilda nožēla, ka neesat sastapušies brīdī, kad otra klātbūtne lieliski iederētos jūsu pasaulē.

2. Jūs baidāties uzņemties risku

Šādos juceklīgos laikos jūsu sirds nokļūst kaujas lauka vidū starp sirdi un prātu. Prāts apgalvo, ka tuvošanās ir neatgriezeniski bīstama. Sirds liek riskēt un ienirt emociju okeānā. Un jūs plosa jautājums: “Vai man ieklausīties savā prātā vai sekot sirdij, neatkarīgi no sekām?”

3. Jūs attur pagātne

Pagātne jūs pārāk daudz ir lauzusi, šī sāpīgā problēma ir kļuvusi par teju lāsti. Tomēr problēma nav tajā, ka nevarat uzticēties cilvēkam, bet gan tajā, ka nevarat uzticēties savām izjūtām. Jūs nezināt vai tā būs dzīves lielākā mīlestība, vai dzīves lielākā nožēla! Savā ziņā pagātnes drāmas ietekmē jūsu šodienu.

Monochrome Photo Of People Hugging Each Other

4. Jūs aptverat, ka atlaišana ir vienīgais veids (bet vai patiešām?)

Kad dvēseles radinieks tiek sastapts nepareizajā dzīves brīdī, tad nāk apjausma, ka šis cilvēks ir jāatlaiž, jo jūs neesat spējīgs viņam sniegt mīlestību, ko viņš ir pelnījis. Iespējams, ka esat tādā dzīves posmā, ka pat sevi nemīlat. Tas neļauj atvērties kādam citam, līdz jūs pieņemsiet sevi tādu, kāds esat. Līdz piedosies sev pagātnes kļūdas. Tas ir vienīgais ceļš.

5. Nožēla, ka cilvēks jāatlaiž

Tās ir lielas dvēseles sāpes, kad jāatlaiž dvēseles radinieks un jāvirzās dzīvē uz priekšu bez viņa. Tāda ir sajūta, atlaižot cilvēku, kura vibrācijas plūst vispilnīgākajā sinerģijā ar jūsējo. Tāda ir sajūta, atvadoties. Un, kad jūs to darāt, jūsu sirds piepildās ar nožēlu. Jūs nožēlojat, ka, iespējams, palaidāt garām iespēju iegūt patiesu mīlestību.

Tā vietā, lai nožēlotu, ka palaidāt garām šo cilvēku, esiet pateicīgs, kad kāds cits šāds cilvēks jūsu ceļu šķērsos!

Lasi arī:

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More