Galvenā Attiecības Kā saprast, ka vīrietis tevī neredz mīļoto sievieti: 5 brīdinājuma zīmes

Kā saprast, ka vīrietis tevī neredz mīļoto sievieti: 5 brīdinājuma zīmes

edomas

Mēs jau zinām, ka ideālas attiecības atrodamas tikai filmās. Bet vai tas nozīmē, ka no mīļotā vīrieša nevajadzētu gaidīt rūpes, jūtas un nopietnus soļus? Protams, nē. Klīniskais psihologs paskaidro, kā saprast, ka jūsu attiecībās kaut kas nav kārtībā – īpaši no partnera puses.

Kā liecina prakse, ne katrs vīrietis ir gatavs pateikt tieši: “Jūtas ir atdzisušas. Es neredzu mums nākotni.” Viņš drīzāk izliksies ilgi, līdz tas pārstāj būt ērti – vai arī līdz pati sieviete, balstoties uz netiešām pazīmēm, visu uzminēs. Gadās arī dažādi: kad vīrietis sākotnēji saprot, ka nevēlas neko nopietnu ar savu partneri, bet, protams, viņai par to nestāsta.

Kā jūs saprotat, ka esat nonākuši šādā situācijā? Krīzes psiholoģe konsultē par šādām attiecībām raksturīgajām pazīmēm.

1. VĪRIETIS ATSAKĀS NO KOPĪGĀM NODARBĒM

Kā mēs jūtamies, satiekot interesantu, patīkamu cilvēku? Mēs vēlamies vairāk komunicēt, pavadīt laiku kopā, izdomāt kopīgas aktivitātes. Līdzīgi ir arī romantiskās attiecībās: cilvēkiem, kuri ļoti interesējas viens par otru, patīk darīt lietas kopā. Pastaigas parkā, izbraucieni ārpus pilsētas, braucieni uz kafejnīcām ar garām sarunām, kopīgas vakariņas, filmas skatīšanās – tas var būt jebkas, galvenais, lai viens otra sabiedrībā.

Ja attālums palielinās, tas ir iemesls pārdomām. Paskaidrojums, piemēram, “esmu aizņemts ar darbu”, var attaisnot divas vai piecas reizes, taču vīrietis ne vienmēr var atsaukties uz darīšanām.

Paskatieties uz sevi: neatkarīgi no tā, cik aizņemts vai noguris jūs esat, jūs, iespējams, vienmēr atradīsit minūti, lai satiktu savu mīļoto.

Kad vīrieša jūtas atdziest, viņš mazāk vēlas pavadīt laiku ar savu sievieti, samazinās sarunu ilgums un dziļums, viņš sāk nožēlot kopā ceļošanai pavadīto laiku. Viņš pārstāj dalīties emocijās, saziņa smaržo pēc diskomforta un spriedzes. Laiks ir viens no vērtīgākajiem resursiem, un, ja vīrietis nav gatavs to tērēt jūsu attiecībām, tas daudz ko izsaka. Ir vērts padomāt, kādi ir viņa nodomi? Kāpēc viņš zaudēja interesi: vai viņš par kaut ko uztraucās vai viņam vairs nav jūtu?

2. VIŅŠ NEVĒLAS SNIEGT ATBALSTU

Pie kā sieviete vērsīsies pēc atbalsta? Veselās attiecībās tieši viņas partneris kļūst par “stipro atbalstu”, kurš pilda palīga un aizsarga lomu. Dažreiz sievietei nepieciešama tikai mīļotā klātbūtne un apskāviens, bet, ja viņš nav gatavs pat šādai palīdzībai, ir pienācis laiks zvanīt trauksmes zvanu.

Attiecību sākumā vīrietis, kā likums, pie jebkuras izdevības iejūtas drosmīga un spēcīga aizstāvja lomā, tas ir veids, kā izpausties, pateikt: “Redzi, ar mani būsi drošībā.” Ja viņš tevī neredz “vienīgo”, viņam nav iemesla mēģināt. Vīrietis, kurš neredz perspektīvas attiecībām, attālinās, sadalot pasauli “manējā” un “tavējā”. Paskatieties tuvāk, ja, lūdzot atbalstu, viņa garastāvoklis pasliktinās – ir pienācis laiks atklātai sarunai.

3. VĪRIETIS IZVAIRĀS NO MATERIĀLIEM IEGULDĪJUMIEM

Kopdzīve ir saistīta ar finansiāliem izdevumiem. Svarīgs signāls būs nevēlēšanās tērēt naudu nopietniem pirkumiem – tas ir loģiski, ja viņš neplāno ilgstoši palikt kopā ar sievieti. Bet šeit, protams, ir jāskatās uz kopējo ainu: ja viņš pēc dabas ir skops, skaidri pārdomā budžetu un izdevumus, tad šī zīme izrādīsies netieša.

4. VIŅŠ NEVEIDO KOPĪGUS PLĀNUS

Varbūt šī ir viena no spilgtākajām zīmēm. Klausieties, kā jūsu partneris runā par nākotni un apraksta savas vēlmes. Ja viņa runā ir daudz “es”, bet nav “mēs”, tad viss ir slikti. Vīrietis neapzināti atdod sevi: viņš vairs neredz tevi savā nākotnē. Skatoties pāris gadus uz priekšu, viņš saskata sevi un savas idejas, bet ne ģimeni kopā ar jums. Tas nozīmē, ka ir pienācis laiks uzdot tiešus jautājumus un saprast, kā viņš redz jūsu dzīvi.

5. VĪRIETIS TEVI NEIEPAZĪSTINA AR SAVIEM TUVINIEKIEM

Ielaist sievieti savā tuvākajā lokā un saukt viņu par savu izredzēto ir nopietns solis. Ja viņš to nedara, tas ir tikpat nopietns signāls par problēmām attiecībās. Tikšanās ar vecākiem, tikšanās ar draugiem, došanās uz korporatīvajiem pasākumiem – tas viss ir atsevišķa vīrieša pasaule, kurā viņa mīļotajai sievietei tiek ierādīta noteikta vieta. Bet, ja tas nav plānots, kāpēc veidot nevajadzīgas tēmas diskusijām?

Katra sieviete pat bez ārējas pamudinājuma jūt, ka attiecībās kaut kas nav kārtībā, taču ne katra ir gatava samierināties ar redzēto. Pirms izdarīt pārsteidzīgus secinājumus, jums vajadzētu izlemt par tiešu sarunu. Ir tikai viens brīdinājums – runājiet par savām jūtām bez apsūdzībām. Sirsnīga saruna palīdzēs laikus izprast attiecības un izvēlēties pareizo ceļu abiem partneriem.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More