Galvenā Psiholoģija Kā saprast, ka jūs neciena

Kā saprast, ka jūs neciena

edomas

Katrs cilvēks vēlas, lai viņu ciena. Jums var būt spēcīga personiskā cieņa, laba izglītība, jūs varat būt inteliģents un izglītots cilvēks. Tomēr, ja kāds kādā veidā izrādā savu pārākumu pār jums, tad viņa necieņa pret jums nāk gaismā.

Reiz es rakstīju par kādu dāmu psiholoģi, kura nekādīgi nevarēja saprast kas par vainu ir viņas klientam Robertam. Šis ļoti bagātais Roberts konsultējās ar psiholoģi savā ofisā, jo viņam nebija laika apmeklēt speciālista kabinetu. Un beigu beigās, šis turīgais Roberts, pat sāka ofisā mazgāties dušā, kur viss bija vienkārši un ērti. Protams, viņam.

Kad mūs neciena

Un tad pēc dušas viņš šīs dāmas priekšā staigāja bez drēbēm, ģērbās un taisījās konsultācijas laikā. Bet liekām ceremonijām – viņš psiholoģi neuztvēra kā cilvēku. Tā romiešu matroni mazgājās savu vergu acu priekšā. Un kas tad par to? Dāma psiholoģe par visu šo farsu ņēma naudu, bet tā līdz galam saprast kur ir problēmas sakne nevarēja. Vai arī nevēlējās. Viņai bija ērtāk domāt, ka klientam ir kaut kāds sarežģīts psiholoģisks komplekss. Viņš ir tik paradoksāls un sarežģīts, šis bagātais Roberts!

Lasi arī: Grūts dzīves posms? Kā sevi uzmundrināt, ja nav neviena, kas atbalsta

Lai gan viss ir acīmredzams. Viņu necienīja. Tāpēc arī viņas priekšā varēja staigāt bez biksēm.

Как понять, что вас не уважают

Un tā patiešām ir ļoti acīmredzama un vienkārša pazīme tam, ka jūs neciena.

  • Saziņā ar jums cilvēks novēršas, pievēršas telefonam vai vienkārši kaut kam lasāmam.
  • Jūs tiekat pārtraukts un cilvēks turpina runāt ar kādu citu. Jūs paliekat ar atvērtu muti teikuma vidū.
  • Cilvēks nav pieklājības normās apģērbies. Piemēram, viņi uzņem tevi halātā vai netīrā T-kreklā. Vai arī izstaipītās sporta biksēs, lai arī jūs neesat pazīstami. Un tikšanās iepriekš ir norunāta. Un cilvēks nav slims, bet diezgan vesels. Viņš tikai domā, ka nav jēgas tevi cildināt. Skūties, ķemmēties vai pārģērbties…
  • Cilvēks kaut ko malko. Runā ar jums malko, vai košļā. Vai arī dzer tēju, bet jums to nepiedāvā. Iespējams, ka viņš patiešām mirst no slāpēm, bet joprojām ir neērti, ja netiek piedāvāts sarunu biedram.
  • Cilvēks gandrīz vienmēr kavējas un viņam “pietrūkst” laika. Teiksim, 45 minūšu vietā viņš aizkavējas pusotru stundu. Un viņš pat nereaģē uz tiešiem pieminējumiem, ka laiks ir pagājis.

Un, lūk, galvenā un nozīmīgākā pazīme, ka jūs neciena. Jums ir neērti, citreiz pat kauns par citu cilvēku. Un jūs meklējat attaisnojumu viņa uzvedībai un rīcībai, kaut kādu izskaidrojumu, piemēram, tāpat kā iepriekš minētā dāma psiholoģe.

Ziniet, turpināt komunikāciju šajā gadījumā ir jēga, ja jums maksā tik daudz, ka spējat to izturēt. Un jums nav citu ienākumu avotu. Vai arī jums ir vienalga kā nopelnīt naudu. Citos gadījumos jāsaka, ka jums ir nēerti. Lai gan visbiežāk to teikt ir bezjēdzīgi. Personai, kura netraucēti jūsu priekšā dušojas, neinteresē jūsu jūtas.

Ja vēlaties saglabāt savu pašcieņu, tad atsakaties no kontakta. Tas joprojām ir pilnīgi bezjēdzīgi, ja runa ir par apmācību, biznesa sarunām vai konsultācijām. Tur, kur nav cieņas nekas labs nevar notikt. Tas ir likums.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More