Galvenā Izklaide Ko vīrieši neieredz sievietēs “pēc četrdesmit”?

Ko vīrieši neieredz sievietēs “pēc četrdesmit”?

edomas

Vecums nebūt nav iemesls izmisumam, kā arī iemesls, lai ar naidu lūkotos savā atspulgā. Vīriešiem patīk dažādas sievietes – jaunākas un vecākas. Turklāt vīrieši nāk un iet, pat labākie no viņiem mēdz aizstūrēt uz citām valstīm un sieviete paliek viena… Daudzi vīrieši, kuri pārkāpuši četrdesmit gadu slieksni labi apzinās to, ka viņiem piemērotāka ir vienaudze nekā jauna nimfa. Tomēr daudzi no viņiem apgalvo, ka šajā vecumā sieviešu izskats mainās. Tieši kādas izmaiņas viņus visvairāk satrauc?

1.Īss matu griezums

Neskatoties uz to, ka stilisti vienbalsīgi eleganta vecuma dāmām iesaka nepieturēties pie garu matu griezuma un sauc šādas sievietes par “padzīvojušām nāriņām”, vīriešu viedoklis bija nelokāms. Proti, jebkurā vecumā viņi dod priekšroku gariem matiem nekā īsām zēngalviņām. Un matu griezums, kas liek atvērties viskijam, gandrīz nekad neapnīk.

Tieši šī iemesla pēc – ja jūsu mati ir spējuši saglabāt savu biezumu un pievilcību, tad nav nepieciešams tos griezt.

2.Liekais svars

Šī ir visievērojamākā metamorfoze, kas piemeklē ārkārtīgi daudzas sievietes pusmūža vecumā. Gandrīz katra otrā sieviete iegūst papildus liekos kilogramus vai pat aptaukojas. Patiesībā tā ir plaša mēroga problēma. Pastāvīgs stress, slikta ekosistēma un nekvalitatīva pārtika mūs pārvērš par tantēm. Tomēr nekad nevajag padoties! Pastaigas, baseina apmeklējums vai viegla vingrošana būs gluži laikā!

3.Slikts zobu stāvoklis

Nekas tā nepadara vecāku sievieti, kā pāris trūkstošu zobu, zelta kroņi vai kariess. Tomēr šī problēma piemeklē daudzas koptas dāmas. Un nesaprotamu iemeslu dēļ ir dāmas, kuras sev pērk tūkstošiem vērtus kažokus un nesaved kārtībā savu rotu – zobus.

4.Ūsiņas

Daudzām vecākām dāmām stiprā dzimuma pārstāvji virs lūpām pamana matiņus… Un patiešām menopauzes laikā tas ir pavisam dabiski, tomēr vīriešiem tas nešķiet pievilcīgi!

5. Vecmodīgi apavi

Daudzi vīrieši saka, ka viņiem nepatīk, ka dāmas ar laiku dod priekšroku vecmodīgiem apaviem, kurpēm bez papēžiem.

6. Liela soma

Man bija pārsteigums, ka daudzi vīrieši burtiski ienīst šo ērto aksesuāru. Es pat izlasīju pētījumu, kas zinātniski pierādīja, ka sievietei ar mazu rokassomiņu ir lielākas izredzes iet uz randiņiem. Sievietes ar lielu iepirkumu maisiņu tiek uztvertas kā precētas un aizņemtas.

7.Nosodošs skatiens

Tomēr visbriesmīgāko nobriedušu dāmu izskatā vīrieši vienbalsīgi atzina … skatienu.

Pēc vīriešu viedokļa, vecāka gadagājuma sievietes raugās uz viņiem pārāk novērtējoši un redz visas viņu nepilnības. Jaunu meiteni apmānīt ir daudz vieglāk – viņa joprojām neatšķir patiesību no meliem un nesaprot, cik maksā jūsu kurpes. Šis apstāklis ​​biedē un apbēdina vīriešus, tāpēc, iespējams, jūsu spēju saprast vīriešus vajadzētu paslēpt dziļāk…

Autors: Jana Kubajeva

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More