Galvenā Iedvesma Mēs atsākāmies no tiem cilvēkiem, kuri neredz mūsu vērtību

Mēs atsākāmies no tiem cilvēkiem, kuri neredz mūsu vērtību

edomas

“Vienīgais, kurš ir pelnījis īpašu vietu tavā dzīvē, ir kāds, kurš nekad nav licis tev justies tā, it kā tu esi tikai variants viņa dzīvē.”

Šenona L. Aldere

Mēs atsākāmies no cilvēkiem, kuri šajā pasaulē neredz mūsu patieso vērtību. No cilvēkiem, kuri mūs uzskata par pašsaprotamiem un atsakās pieņemt mūsu patieso būtību. No cilvēkiem, kuri liek mums justies viņu uzmanības necienīgi. No tiem, kuri uzvedās tā, it kā mēs būtu tikai viena no daudzajām zivīm okeānā.

Mēs atsakāmies no cilvēkiem, kuri domā, ka var izvairīties un melot. Tie, kuri gandrīz nekad netur savu vārdu. Cilvēki, kuriem ir tīkami mūsu pozitīvie aspekti, bet kuri nevēlas pieņemt to, ka, tāpat kā ikvienam, mums ir trūkumi. Tie ir cilvēki, kuri mūs par trūkumiem kritizē.

Mēs atsākāmies no cilvēkiem, kuriem ir vienalga, vai mums izdosies gūt panākumus. No tiem, kuriem pret mums nav līdzjūtības un kuri nenovērtē mūsu ieguldījumu. Tie, kuri mūs neciena. Cilvēki, kuri vienmēr sevi izvirza pirmajā vietā, lai arī kas notiktu ar mums.

Person in Red and Black Wetsuit in Blue Water

Mēs atsakāmies no cilvēkiem, kuri liek mums justies tā, it kā mums nebūtu vērtības. Tie, kuri nolemj ar mums pavadīt laiku tad, kad nav nekā labāka, ko darīt. Tie, kuri varētu iztikt arī bez mums. Tie, kuri liek mums justies tā, it kā mums vienmēr jācīnās par viņu uzmanību. Tie, kuru sarakstā vienmēr esam pēdējie.

Mēs atsakāmies no tiem, kuri neizturas pret mums ar cieņu, kādu patiesībā esam pelnījuši. Tie, kuri izmanto mūsu labestību. Tie, kuri uzvedas tā, it kā būtu pārāki par mums un domā, ka mums vajag mesties ceļos, lai saņemtu kaut mazāko uzmanības drupaču.

Mēs atsakāmies no cilvēkiem, kuriem ir vienalga, vai viņi mūs pazaudē, jo viņi nekad neuzzinās, kas mēs esam patiesībā un cik daudz mīlēt esam spējīgi.

Jo mēs zinām, ka esam pelnījuši daudz vairāk. Jo mēs katrs esam vērtība.

Jo atliek kripata cieņas, lai kāds iedrošinātos likt mums apšaubīt savu vērtību un prātot, vai esam pietiekami labi, lai pret mums izturētos ar laipnību, mīlestību un cieņu.

Lasi arī:

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More