Galvenā Attiecības Pārvēršanās no skaistules – briesmonē. Kā sievietes mainās pēc laulībām (stāsta vīrieši)

Pārvēršanās no skaistules – briesmonē. Kā sievietes mainās pēc laulībām (stāsta vīrieši)

edomas

Jau no agrām dienām mazas meitenītes sapņo par to kā izsapņotā kāzu kleitā lēniem soļiem kāps lejup pa trepēm. Lai izveidotu savu ģimeni. Mīlētu un rūpētos par vīru. Tomēr kāpēc ar dažām sievietēm notiek teju mistiskas pārvērtības pēc tam, kad dāmas pasē ir iespiests zīmogs? Lūk, kas var notikt ar jauno sievu.

Kā nozvanīja kāzu zvani, tā gluži vai uz burvju mājiena izredzētā vairs nav skaistum skaistā līgava, bet gan sieva. 10 vīrieši dalās ar īsām, negaidītām un pat nepatīkamām atziņām, kā viņu mīļotās ir mainījušās.

1.Nonēsātais halāts

“No kāzu kleitas viņa gluži vai ielēca vecā T-kreklā un sporta biksēs. Viņa pārstāja sekot līdzi savam izskatam. Pārtrauca apmeklēt sporta zāli. Pieņēmās svarā par 12 kilogramiem un apgalvo, ka viss ir labi. Meikapu viņa uzliek tikai tad, kad ejam uz kādu pasākumu. Es viņai devu mājienu, ka kādreiz viņa bija kopta un slaida. Aizvainošanās. Skandāls par to, ka man svarīgs ir tikai viņas izskats, bet viņai taču ir brīnišķīga, laipna un atvērta dvēsele. Es tikai to negribot ieraudzīt. Es nezinu, kas vainas manai dvēselei, bet es iemīlējos un apprecējos ar skaistu, slaidu sieviete, tomēr tagad dzīvoju kopā ar nekoptu sievieti.”

2.Vēlme pārtaisīt vīrieti

“Pirms kāzām es ar viņu biju laimīgs. Man viss patika. Pēc kāzām kaut kas notika (laikam brilles vai nu nokrita, vai arī viņa tās tieši uzlika) un sieva sāka manī pamanīt tik daudz nepilnību. Un tagad viņa to vien dara kā cenšas mani uzlabot. Ieaudzināt ieradumus, izmanto jaunas uztura metodes. Viņa vēlas mani aizvest līdz pilnībai, apglavojot, ka tas nāks par labu gan man, gan viņai. Tomēr viss, ko esmu sasniedzis – tas ir mans. Un es nevēlos kaut ko mainīt, lai iepriecinātu sievu.”

Woman in White Coat Holding Black Smartphone

3.Vienmēr sāp galva

“Kur pazuda šī meitene – pārpilna ar dzīvi, prieku un dzirksteli?Tagad viņai bieži sāp galva, nav garstāvokļa vai arī nav īstais laiks. It kā man tagad blakus būtu saldēta zivs.”

4. Pastāvīga kontrole

“Drīz viņa manā mašīnā ieliks izsekošanas iekārtu. Viņai VIENMĒR jāzina ar ko un kur es esmu. Uzstāj, lai esam nepārtrauktā kontaktā. Ja telefons nejauši izlādējas – skandāls. Dienas detalizēts pārskats par notikušo. Apnicis…”

5. Kontu uzlaušanas mēģinājumi

“Vairākas reizes esmu pamanījis, ka viņa mēģina uzlauzt manas paroles. Tas ir nepatīkami un, jā, pat pazemojoši, ka viņa lien manā telpā.”

6. Pārstājusi gatavot

“Brīvdienās mēs ēdam sviestmaizes un pelmeņus. Pirms kāzām, kad braucu pie viņas, viņa vienmēr bija ko gardu pagatavojusi. Salātus, zupas, sulīgas karbonādes. Man patika ēst un sapņoju, ka mūsu māja būs pilna ar gardiem ēdieniem. Sieva nestrādā un es uzturu ģimeni. Izrādās, ka viņai jau no sākuma nepatika gatavot un viņa nav gatav izniekot savu dzīvi pie plīts.”

Lasi arī: Kā izkļūt no bezcerības stāvokļa: 3 ātri paņēmieni

7. Nesakaņas itin visā

“Pastāvīgi strīdi un skandāli. Draudzīgās mietenes vietā, kura man kā kaķēns teica: “Tu esi vīrietis, tu zini labāk!” Tagad man pie sāniem dzīvo rūcoša lauvene. Es nomētāju savas lietas, nepareizi lietoju cepeškrāsni, nepareizi sasēju kurpju šnores. Es visu daru nepareizi. Jebkurš mans teikums tiek apstrīdēts un startā uztverts kā nepareizs. Vieglāk ir piekrist viņai, kā strīdēties…”

8. Viņas mammai ir teikšana

“Es apprecējos ar vienu sievieti. Bet izrādījās, ka sievasmāte nāk komplektā. Mana sieva vienmēr ar viņu konsultējas, kopā ar viņu izdomā kaut kādus sū*** un tad nu sākas manis pumpēšana. Nervi jau ir uz robežas!”

Man in Black Suit Kissing Woman in Brown Coat

9. Pastāvīgi sēž sociālajos tīklos vai skatās seriālus

“Šķiet, ka pēc medusmēneša es viņai vairs neeksistēju. Esmu tukša vieta. Viņu neinteresē kas notiek manā dzīvē. Viņa nepārtraukti ir ekrānos.”

10. Viņai vairs nepatīk mani draugi un hobiji

“Viņai riebjas motocikli un makšķerēšana. Kad mēs tikko sākām satikties viņai tas viss patika. Tagad katru reizi, kad saku, ka iešu ar draugiem, viņa visus sauc par dzērājiem. Mani hobiji ir laika un naudas izšķiešana. Labāk remontu taisam. Tas nekas, ka pagājušajā gadā uztaisījām. Viņas vaļasprieki ir svēti. Pilna māja ar pērlēm. Un draudzenes (tenkotājas) arī svētas.”

Jā, mīļās dāmas, lai arī šie pastāstiņi brīžiem šķiet komiski, tomēr ilglaicīgi tie spēj sabojāt skaistas laulības. Vai atpazini kādā sevi?

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More