Galvenā Attiecības Kā vīrieši “pārbauda” sievietes attiecību sākumā

Kā vīrieši “pārbauda” sievietes attiecību sākumā

edomas

Kādas pārbaudes un situācijas daži vīrieši varētu izdomāt, kad vēlas pārbaudīt sievieti, lai pārliecinātos par to, ka viņa ir īstā un patiesi vīrieti mīl? Turklāt, ja šķiet, ka šādas pārbaudes ierasti ir sieviešu lauciņš, tad patiesībā arī vīriešiem ir dažādi paņēmieni, kurus viņi liek lietā attiecību sākumā.

1.Personiskā laika un vietas pārbaude

Vīrietis var pateikt, ka viņam ir ļoti svarīgs savs laiks un telpa. Ka viņam ir daudz dažādu interešu un vaļasprieku, un, ka viņam patīk bieži satikties ar draugiem. Un tad viņš klausīsies, ko par šo tēmu viņam atbild sieviete. Proti, viņa interešu lokā ir tas – vai viņa aizliegs man tikties ar saviem draugiem?

Vai arī sieviete sāks uzstāt, ka viss brīvais laiks jāpavada kopā. Un vīriešiem ir ārkārtīgi svarīga personiskā brīvība un tieši šī iemesla dēļ viņiem ir svarīgi apzināties, ka sieviete nebūs no viņa atkarīga, ka viņa nekavējoties neierobežos viņa brīvību, tiklīdz attiecības ievirzīsies nopietnākā gultnē.

Galu galā vīrietis vēlas iepriecināt sievieti tieši ar to, kāds viņš ir – ar savām interesēm un vaļaspriekiem. Ticiet, ka pēdējais, ko vīrietis vēlas – lai sieviete kļūst emocionāli atkarīga.

2.Merkantilisma pārbaude

Šeit viss ir vienkārši – jūs uzaicinās uz kādu lētāku kafejnīcu pirmajā randiņā un vēros, kā jūs izturēsieties, vai piezagsies satraukums. Vai arī tā būs vienkārša pastaiga parkā un pēcāk kopīga pasēdēšana mašīnā. Un tikai pēc tam došanās iedzert kafiju un pēcāk reakcijas vērošana.

Nu un pēdējais, tā sacīt, “bruņinieka gājiens” – aicinājums uz labu restorānu, pēc vakariņām konstatēšana, ka “maks aizmirsies mājās” un jūsu reakcijas vērošana. Proti, vai jūs palīdzēsiet samaksāt par vakariņām pat tad, ja viņš apsola naudu atdot.

Lasi arī: Vai pastāv dzīve pēc mīlestības: kad pienāk laiks aiziet no tiem, kurus vairs nemīlam

Tāpat vīrietis var jums jautāt pirmajā randiņā, piemēram, par to, vai, jūsuprāt, sievietei būtu jāstrādā, ja viņai jau ir ģimene? Cik, jūsuprāt, cienīgam vīrietim vajadzētu nopelnīt mēnesī? Un viņš var arī pateikt, ka viņš ir vienkāršs “strādīgs cilvēks” un viņam nav daudz naudas, un pēc tam uzmanīgi novērot jūsu reakciju.

Vīriešiem ir svarīgi, lai viņš sievietes acīs nebūtu tikai “staigājošs maks”, jo šādas sievietes pasaulē ir ne mazums.

Man and Woman Riding on Bicycle in Grayscale Photography

3.Standartu un robežu pārbaudīšana

Vīrietis var apzināti izdarīt kaut ko nepareizi, piemēram, solīt jums piezvanīt un to neizdarīt. Vai arī pēkšņi atcelt nedēļas nogales plānus, neko nepaskaidrojot. Tad it kā nekas nebūtu noticis viņš jums zvanīs un aicinās satikties un gaidīs reakciju – vai jūs paciešat necieņpilnu attieksmi, vai arī pieprasīsiet izrādīt cieņu.

Izrietot no šādām situācijām vīrietis skaidri sapratīs ar ko jūs esat gatav samierināties, kā viņš pret jums var izturēties, vai arī, ka tas ir absolūti neiespējami, ja viņš nevēlas jūs pazaudēt.

Sievietei nekad nevajadzētu baidīties no tā, ka attiecībās ir savi standarti un skaidras pieļaujamā robežas, jo tieši šādu sievieti vīrietis cienīs un interesēsies par viņu daudz vairāk, nekā tādu sievieti, kura visam piekrīt un visam piever ar aci.

4.Greizsirdības pārbaude

Vīrietis sievietei var teikt, ka viņa draugu lokā ir arī sievietes un viņš ar viņām ir labās un draudzīgās attiecībās, tad viņš gaidīs sievietes reakciju – vai greizsirdības uzplūdos lidos šķīvji. Bet… Visam ir jābūt godīgi – arī sievietei tādā gadījumā drīkst būt draudzība ar citiem vīriešiem. Šeit, starp citu, abas puses var diezgan daudz uzzināt viens par otru.

5. Pieejamības pārbaude

Vīrietis var dot mājienus par intīmām attiecībām pjau pirmajā vai otrajā randiņā. Ja atsakāties ar skaidru un pārliecinātu “nē”, tad būs skaidrs, ka vēlaties nopietnas attiecības un negrasāties samierināties ar mazāk. Turklāt “nē” nozīmē, ka sevi novērtējat un cienat.

Vai nu vīrietis kļūs aizvien vairāk ieintersēts vai arī atklāsies, ka viņa mērķis ir bijis tikai sekss. Protams, ir arī citi scenāriji, jo dzīve mēdz būt pārsteigumu pilna. Dažkārt intīmās attiecības pirmajā randiņā var aizvest līdz kāzām.

Lai veicas!

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More