Galvenā Attiecības 7 romantiskas kļūdas, kuras uztvert kā brīdinājuma signālus

7 romantiskas kļūdas, kuras uztvert kā brīdinājuma signālus

edomas

Turpmāk minētās darbības sākumā varētu šķist aizkustinošas un sākotnēji sola ilgu un laimīgu kopdzīvi, tomēr bieži vien tās slēpj ne tos labākos nodomus. Ja pamanāt kādu no šīm iezīmēm, tad vajadzētu veikt rūpīgu analīzi vai šīs attiecības turpināt.

1. Vīrietis pārāk ātri jums ir devis sirsnīgu mīļvārdiņu. Ja otrajā randiņā vīrietis jūs sauc par par “kaķēnu”, “mazulīti” utml. – tā ir zīme, ka viņš steidzas veidot attiecības. Sirsnīgas iesaukas pašas par sevi nav nekas slikts, tomēr tām ir cita vērtība, kad tās pārī veidojas ar laiku un pamatojumu.

2. Viņš pārtrauc kontaktēties ar draugiem, lai biežāk būtu ar jums. Tas var šķist tik burvīgi un glaimojoši, bet labi tas nebeigsies. Ieguldot visu savu laiku un enerģiju attiecībās, apmaiņā viņš prasīs to pašu. Draudzība ir nepieciešama, lai uzturētu emocionāli veselīgu stāvokli. Ieciklēties tikai uz vienu cilvēku ir apšaubāma izvēle.

3. Viņš pastāvīgi grib zināt ar ko nodarbojaties. Uzmanība patīk visiem, tomēr, ja vīrietis jums nepārtraukti raksta un zvana pat tad, kad esat satikusies ar draudzenēm vai draugiem, un apvainojas, ja neveltat viņam uzmanību, ir personisko robežu pārkāpšana un necieņa pret jums.

7 романтических поступков, которые должны вас насторожить

4. Viņš sociālos tīklus piepilda ar jūsu fotogrāfijām. Ja esat nesen sākuši tikties, vai tiešām vēlaties aizņemt tik daudz vietas viņa dzīvē?

Lasi arī: 7 tipu cilvēki, no kuriem labāk turēties tālāk

5. Viņš ātri vēlas iepazīties ar jūsu vecākiem. Ja jūs tikko sākāt satikties, tad uzstājīga vēlme iepazīt ģimeni var liecināt par to, ka vīrietis pārāk ātri un pārāk dziļi iegrimsts šajās attiecībās, kaut arī tās vēl nav attīstījušās vēlamajā stadijā. Šāda veida tuvība prasa arī laiku. Pajautājiet viņam, kas izraisīja šo vēlmi, iesakiet vispirms pievērsties vienam otra iepazīšanai un pēc tam iepazīties ar vecākiem.

6. Viņš gandrīz nekavējoties piedāvā ievākties. Jūs esat kopā nesen, bet viņš jau piedāvā kravāt koferus un uzsākt kopdzīvi. Ir vērts attiecības palēlināt, lai saprastu, kas tam visam patiesībā ir apakšā.

7. Viņš aicina jūs ceļojumā. Pirmo reizi ceļot kopā ar partneri bieži vien ir grūti un nevajadzētu piekrist, ja cilvēku knapi pazīstat.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More