Galvenā Attiecības 6 pazīmes, ka vīrietis no jums garīgi un emocionāli jau ir izšķīries

6 pazīmes, ka vīrietis no jums garīgi un emocionāli jau ir izšķīries

edomas

Psihoterapeits un ģimenes psihologs Bekijs Vetstons apglavo, ka daudzi precēti vīrieši kādā no ģimenes dzīves posmiem piedzīvo “emocionālo šķiršanos”. Šo brīdi raksturo maksimāla neapmierinātības pakāpe ar partneri un laulību kopumā. Emocionālo šķiršanos var piedzīvot gan vīrietis, gan sieviete. Parādības esamība nav pārsteidzoša, jo teju ikvienam nākas piedzīvot šādas atsvešinātības emocijas, taču ir pāris pazīmes, kas palīdzēs saprast, ka kaut kas nav kārtībā.

Viņš kritizē gandrīz visu, ko jūs dārāt

“Kad esam iemīlējušies, mēs partnerim viņa nepilnības piedodam ļoti viegli,” saka daktere Debra Kembella. Mēs nepievēršam īpašu uzmanību tam, ka izredzētais ir aizmirsis izslēgt gaismu vai nav dzirdējis mūsu lūgumus apliet nu jau novītušos ziedus. Šķiet, ka tas ir dzīves sīkums. Bet laikā gaitā iemīlēšanās izzūd, dodot vietu dziļākai un mierīgākai sajūtai. Šajā periodā arī atklājas dažādi trūkumi, kurus iepriekš nemanījāt. Un šeit ir svarīgi laikus pievērst uzmanību partnera neapmierinātībai, lai risinātu radušos konfliktus un pārpratumus.

Vēlme no jums izolēties ir kļuvusi par normu

Vēl viena pazīme, ka attiecības ir sākušas atdzist ir vēlme norobežoties. Ar laiku jūs sākat izjust, ka starp jums un partneri ir izveidojusies neredzama siena: jums atbild īsi un sausi. “Šāds stāvoklis parasti rodas strīdu rezultātā: cilvēks ir tik aizskarts, ka izolējās savās sajūtās,” saka ģimenes terapeite Laura Heka. Ja strīda beigās ir ass klusums, tad paņemiet pārtraukumu. 20 minūtes un vienkārši nomierinieties. Ja mierīgākā vidē šo konfliktu neizdodas atrisināt, tad agri vai vēlu šī iedomātā siena var izraisīt ļoti reālu šķiršanos.

Lasi arī: Episkā smadzeņu bloķēšana: cik meistarīgi destruktīvi cilvēki pārnes atbildību uz jums

6 признаков того, что ваш муж мысленно уже с вами развелся

Viņu kaitina, ka jūs jau vairākas reizes nepildāt savas saistības

Ja sistemātiski nepildāt otra cilvēka lūgumus, tad variet būt drošs, ka otrs cilvēks nav laimīgs (pat ja to nav teicis skaļi). Šādās situācijās cilvēki parasti atskārš, ka vienīgais cilvēks uz kuru viņi var paļauties ir viņi paši. Dažkārt lūdzējs var mērķtiecīgi novērot procesu kā jūs lūgumu izpildāt un jau garīgi sākt lauzt ar jums saikni. Vienīgais veids, kā izvairīties, ir uzņemties atbildību par apsolīto. Ja neesat pārliecināts, ka nevarat ierasties vakariņās plkst. 18.00, tad nesoliet – jūs ietaupīsiet nervus gan sev, gan mīļotajam cilvēkam.

Jūs pārtrauciet izklaidēties kopā

Svarīgs laimīgu pāru atskaites punkts ir pāra spēja kopā izklaidēties un pasmieties. Ja pamanāt, ka tas ir kļuvis kā pienākums, tad apdomājieties. Psiholoģe Alisija Klārka saka, ka atdzišanai attiecībās ir vairākas pazīmes. Ir gadījumi, kad partneris ir introverts un šāda uzvedība viņam ir norma, ir iespējams, ka pilnībā nav par ko uztraukties. Tomēr, ja iepriekš partneris tā nav uzvedies, tad tajā var būt meklējams kāds dziļāks iemesls.

Vislabāk darbojas smiekli. Smīdiniet viens otru. Smiekli nojauc emocionālās barjeras, pat tad, ja barjera radusies savstarpēju aizvainojumu un neatrisinātu problēmu dēļ.

Viņš izvairās no sirsnīgām un atklātām sarunām

Daudzi speciālisti uzsver, ka komunikācijas trūkums ir viena no vissvarīgākajām attāluma pazīmēm. Pat tad, ja jūsu partneris, skatoties jums acīs un atbildot uz jautājumu, kurnēja, tā vēl nav problēma. Sliktāk ir tad, kad partneris vispār neizrāda nekādu interesi par to, ko jūs sakāt. Neklausās vai klausās ar vienu ausi un atbildi īsi un visos iespējamos veidos parāda, ka nevēlas turpināt sarunu. Ja pamanāt šādas izmaiņas savā saziņā, mēģiniet pēc iespējas ātrāk noskaidrot iemeslu. Un galvenais, ka jūs abi vēlaties novērst attālumu neatkarīgi no tā, kas to izraisīja.

Viņš vairāk paļaujās nevis uz jūsu, bet uz citu cilvēku atbalstu

Savstarpējā atbalsta trūkums nav veselīgu attiecību pazīme. Ja pamanāt, ka emocionālo palīdzību partneris saņem kaut kur citur (mamma, tante, draugs, darba kolēģis), tad vajadzētu būt piesardzīgam. Un te nebūs jautājums par to vai partneris jūs krāpj fiziski, bet gan par to, ka kaut kādā brīdī partneris jums ir pārstājis uzticēties par nopietniem emocionāliem pārdzīvojumiem.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More