Galvenā Attiecības 5 sieviešu kļūdas, pēc kurām ir vērts pārtraukt attiecības: vīriešu viedoklis

5 sieviešu kļūdas, pēc kurām ir vērts pārtraukt attiecības: vīriešu viedoklis

edomas

Kādi šķēršļi var būt attiecību veidošanā? Dažādi vīrieši no dažādām pasaules valstīm atklāj iemeslus, kas viņiem ir likuši šādu soli spert.

Manipulācija ar asarām

“Attiecību sākumā es viņas dēļ biju zaudējis galvu. Biju gatavs bez vilcināšanās darīt visu,” atīst Metjū no Anglijas. “Diezgan drīz es nonācu pie secinājuma, ka pie jebkuras mazākās saķeršanās viņas izmantotais ierocis ir asaras!” Viņš turpina: “Un es tām nespēju pretoties! Tādējādi mēs devāmies tikai tur, kur viņa vēlējās doties. Brīvās dienas tika plānotas tā, kā vēlas viņa. Man tiešām bija grūti noskatīties uz viņas asarām. It īpaši, ja tas notika publiski – viņa bija iecienījusi šādas ainas uzburt restorānos un es jutos kā lielākais pasaules mocītājs, kurš to dara ar savu sievieti visu acupriekšā!”

“Ir jau labi, ja sieviete atļaujās būt vāja sava vīrieša priekšā,” saka Nikolajs no Krievijas. “Ja tas ir pamatoti un noticis kaut kas nopietns, vīrieša pienākums ir atrasties viņas tuvumā un aizsargāt. Tomēr mana draudzene rīkoja šovu! Jekburš nenozīmīgs atgadījums, mazākās grūtības rezonēja ar asaru uzplūdiem. Izrādījās, ka es satiekos nevis ar pieaugušo, bet mazu infantilu bērnu…”

Žēlošanās ārpusē

“Tiklīdz mūsu starpā radās domsatrpības, kas ir neizbēgamas katrā pārī, viņa nekavējoties zvanīja savai atbalsta grupai – mammai, māsai, draudzenēm – un stāstīja viņām visu,” stāsta Andrejs no Kazahstānas. “Rezultātā es paliku uz neliešu soliņa. Galu galā man apnika vienmēr būt tam, kurš vienmēr ir vainīgs un aizvaino “nabaga meiteni”. Un līdz šai baltai dienai es uzzinu no kopīgajiem paziņām to, kam vajadzēja palikt starp mums!”

A Couple Having Breakfast On The Floor

“Es negribēju neko mainīt mūsu attiecībās, izņemot vienu: viņa pārāk daudz dalījās ar saviem radiniekiem – brālēniem un māsu,” saka Pjērs no Francijas. “Un tad, kad mēs ģimenes brīvdienās sasēdāmies pie galda, es jutos neērti. Man nekas nebija pret tiem cilvēkiem, bet man ir ļoti nepatīkami, ja kāds cits labi pārzina manas personīgās dzīves detaļas. Un mēs šķīrāmies galvenokārt tāpēc, ka viņas māsa bija pavērsusies pret mani.”

Ignorēšana

“Es, protams, tāpat kā jebkurš cits cilvēks, kļūdos un varu aizvainot,” atzīst Saimons no Kanādas. “Tas bija tad, kad rupji pajokoju par viņas draugiem. Tajā vakarā viņa pārtrauca ar mani kontaktēties. Nākamajā dienā es zvanīju, lai atvainotos, bet viņa neatbildēja. Tikai pēc pāris dienām mums izdevās satikties un aprunāties, bet tā pārvērtās par viņas ierastu reakciju. Galu galā tieši tādēļ mēs šķīrāmies.”

“Viņa lieliski prata spēlēt uz jūtām,” atceras Marks no ASV. “Ja kaut kas nebija tā, tad uzreiz ignorēšana. Patiesībās tas nozīmē – nāc, iekaro mani, spēlē pēc maniem noteikumiem, meklē jebkādus līdzekļus. Sākumā tas strādāja. Es viņu bombardēju ar ziņām, puķēm, uzmanību. Tikai tā viņa nedaudz piekāpās un sāka man atbildēt. Tas nonāca tik tālu, ka es sāku azivien vairāk skatīties glāzes virzienā. Tik tālu, ka pat nonācu pie psihologa. Un tikai tā es sapratu, ka šajās spēlītēs arī es apstiprinu savu dalību. Dialogs nebija iespējams. Tā bija laba mācība nākotnei.”

Merkantilisms

“Protams, ka ir patīkami iepriecināt savu sievieti ar ziediem, dāvanām un pārsteigumiem, ja tas nāk no sirds. Bet tad, ja viņa ir pārliecināta – vīrietis viņai ir parādā, tas nodedzina jebkādus tiltus vēlmei veidot attiecības,” uzskata Artjoms no Krievijas. “Es nevienam neko neesmu parādā.”

“Esmu izveidojis sev mazu, bet stabilu biznesu,” saka Marks no Vācijas. “Un uzreiz varēja just, ka šis statuss piesaista aizvien vairāk sieviešu, kurs es dēvēju par “skaitītājām”. Un man kļūst nedaudz pretīgi…”

Ultimāti

“Sliktākais, kas var neatgriezeniski iznīcināt attiecības ir ultimāti,” secina Vadims no Igaunijas. “Es nezinu, kāpēc tiek runāts, ka sievietes ir tās, kuras visbiežāk iziet uz kompromisiem un sliecās apspriest problēmas. Patiesībā bieži vien dāmām ir šāda veida uzstādījumi – vai nu es, vai hobijs. Turklāt pat tad, ja izpildīsiet visas viņas prasības, tad nav garantijas, ka viņa neturpinās manipulēt.”

REZUMĒ:

Partneru mijiedarbē vienmēr atdzīvojas kādi senāki scenāriji – tās ir vecāku un bērnu attiecības jeb pirmā mūsu dzīves nozīmīgā saikne. Un mīļotās sievietes sūdzības, kas izteiktas asarās vai ignorēšanā, bieži izrādās ne tikai viņas spiediena un manipulācijas metodes. Attiecībās mēs neizbēgami uzticamies savam partnerim ar savām vājajām un ievainotajām pusēm.

Kādam citam, iespējams, jākļūst par diezgan spēcīgu vecāku figūru, kas otram cilvēkam pietrūkusi bērnībā. Līdzsvaroti tas ir labi. Bet nav partnera uzdevums pilnībā pārnest emocionālo problēmu nastu uz saviem pleciem. Tomēr svarīgi, ka mīlestības un pieņemšanas atmosfērā, cilvēks sper iekšējos soļus ceļā uz izaugsmi.

Šādi pārī aizvien vairāk par otru cilvēku veidosies sapratne, tomēr ir svarīgi nevis vainot, bet spert soli uz priekšu. Varbūt šie vīrieši nav gatavi strādāt pie grūtībām un tās gluži vienkārši izturēt. Daži no viņiem, šķiet, pret partneri izturas kā pret “preci”, kuru ir gatavi atgriezt pie pirmajām nepatikšanām.

Tāpat daudzi neizprot, ka viņu pretenzijas bieži vien ir saistītas ar viņu pašu ēnu projekciju – vai tā būtu pārlieku liela emocionalitāte, aizvainojums, atkarība no radiem vai draugiem, komercialitāte. Ciešas attiecības vienmēr izceļ viņu pašu problēmas un jābūt gatavam tās risināt!

Lasi arī:

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More