Galvenā Izklaide Keita Vinsleta un Leonardo Di Kaprio: stāsts par Holivudas spēcīgāko draudzību

Keita Vinsleta un Leonardo Di Kaprio: stāsts par Holivudas spēcīgāko draudzību

edomas

Kopš viņu pirmās tikšanās reizes “Titānika” uzņemšanas laukumā ir pagājuši vairāk nekā 25 gadi, taču šis pāris joprojām saglabā siltas jūtas viens pret otru.

Leonardo Di Kaprio un Keita Vinsleta pirmo reizi satikās 1996. gadā Džeimsa Kamerona filmas “Titāniks” uzņemšanas laukumā. Kurš toreiz būtu domājis, ka, spēlējot vienu no kanoniskākajiem pāriem kino, viņi dzīvē satuvināsies un nesīs filmēšanas laukumā dzimušo draudzību cauri gadiem, kā arī desmitiem jaunu lomu.

1998. gada intervijā Vinsletai tika jautāts, kā bija uzzināt, ka Di Kaprio būs viņas līdzzvaigzne. Jau toreiz Leo tika uzskatīts par vienu no galvenajiem Holivudas skaistuma etaloniem. “Ak, jā, tas bija dīvaini. Es domāju, ka tāpēc varētu būt grūti strādāt, ja arī es kļūšu par vienu no viņa faniem,” atklāti un ne bez smaida atbildēja Vinsleta. Taču, pēc viņas pašas vārdiem, viss izdevās – gan Keitai, gan Leo vietnē bija ļoti ērti, viņi lieliski sapratās un visu laiku muļķojās.

Neskatoties uz silto un draudzīgo atmosfēru filmēšanas laukumā, “Titānika” uzņemšana tomēr kļuva par lielu pārbaudījumu visai komandai: septiņi mēneši nogurdinoša darba dažkārt nepanesamos apstākļos, šķiet, pārbaudīja jauno aktieru spēkus. Viņi pārbaudījumu izturēja ar lielu izturību, un grūtības tikai stiprināja viņu draudzību.

“Mums ir ļoti spēcīga saikne, ko visi mani draugi apskauž. Lai gan citiem viņš ir seksa simbols, man viņš ir vienkārši stulbais vecais Leo,” skaidro Vinsleta, atbildot uz jautājumu par iespējamām romantiskām attiecībām starp aktieriem. “Mēs esam kā viens mehānisms, kura daļas atbalsta viena otras darbu,” Keitas teikto par abu attiecībām atkārto Leo. Apbrīnojams maigums, ņemot vērā Holivudas specifisko, ja ne pat iznīcinošo atmosfēru, kur ne tikai draudzība, bet arī laulības neilgst vairāk par gadu.

1998. gadā “Titāniks” tika nominēts Oskaram un Zelta globusam. Filma par nolemto starpklašu mīlestību gadu pēc pirmizrādes no mūsu varoņiem izveidoja īstas zvaigznes. Tagad viņi ir kļuvuši par slavenībām no “A” saraksta, un paparaci un žurnālistu acis visā pasaulē kārī ķēra informāciju par abiem. Protams, kā jau notiek, kad kinopāris gūst nepieredzētus panākumus, visa pasaule sāka runāt par aktieru romantikajām attiecībām. Romantika filmās fanu acīs vienmēr nozīmē romantiku dzīvē. Īpaši mieru nedeva viņu kopīgās iziešanas uz sarkanā paklāja. Tomēr DiKaprio un Vinsletas parādīšanās Zelta globusa ceremonijā visu nolika savās vietās, vismaz Leo mēģināja to darīt, kad viņš atbildēja uz kutelīgiem žurnālistu jautājumiem, ka viņš un Keita ir “tikai veci labi draugi”.

Ekrānā slavenais pāris atkalapvienojās 2008. gadā, kad Keitas toreizējais vīrs Sems Mendess uzaicināja abus spēlēt galvenās lomas drāmas filmā “Revolutionary Road”. Vinsletai un Di Kaprio atkal tika lūgts spēlēt mīļotos, protams, ne tas vieglākais liktenis. “Mums patīk strādāt kopā. Mums tas ir ļoti dabiski. Es viņu mīlu, viņa ir mana labākā draudzene,” sadarbību ar savu ilggadējo kolēģi komentēja Di Kaprio.

Protams, šāda pāra apvienošana filmā ir ceļš uz panākumiem. Šo aktieru vārdi uz plakātiem garantēs rindas kinoteātros un telpu nodevas, tostarp vietu balvu lauciņā. Paši tagad abi Oskaru ieguvušie aktieri pēc tam atzina, ka viņiem patīk strādāt kopā.

2012. gadā Keita Vinsleta slepeni apprecējās ar miljonāru Nedu Roknrolu. Ceremonija bija tik slepena, ka uz to netika aicināti pat jaunlaulāto vecāki, taču tur bija mūsu mīļais draugs Leo, kurš veda 37 gadus veco Vinsletu pie altāra.

88. Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonijā viņi atkal parādījās kopā – Vinsleta tika nominēta kategorijā “Labākā otrā plāna aktrise” par lomu filmā “Stīvs Džobss”, bet Di Kaprio gatavojās saņemt balvu kā labākais aktieris filmā “The Revenant”. Viņi kopā pozēja uz sarkanā paklāja un atkal runāja viens par otru ar žurnālistiem. “Leo ir mans tuvākais draugs, es gribu, lai viņš uzvar, es vienmēr viņu atbalstīšu,” vēlāk, kad Di Kaprio beidzot saņēma savu kāroto Oskaru un uzkāpa uz skatuves ar pateicības runu, Vinsleta no prieka raudošas kameras tika nofilmēta ceremonijā. Pasaule viņas reakciju uzreiz nodēvēja par sirsnīgāko un pareizāko.

Leo uzvara bija uzvara diviem: Vinsleta dalījās ar viņu katru sava triumfa minūti, un šķiet, ka tas bija dabiskākais un pareizākais žests no viņas puses. Galu galā draugi tieši tā arī dara, viņi atbalsta mūs jebkurā situācijā: vai tā būtu daudzu stundu filmēšana baseinā, kas imitē aukstu un nežēlīgu okeānu, vai gara uzvaras runa Oskaru pasniegšanas ceremonijā.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More