Galvenā Izklaide 5 iemesli, kāpēc stipra sieviete ir emocionāli izsmelta

5 iemesli, kāpēc stipra sieviete ir emocionāli izsmelta

edomas

Stipra sieviete nekad nekompromitē savu neatkarību, un ļoti bieži nesaņem atbalstu, kādu būtu pelnījusi, īpaši emocionālu. Uzņēmīgas un stipras sievietes bieži liek lietām izskatīties viegli. Viņas ir izturīgas, gādīgas un viegli tiek galā ar pienākumiem. Pat veicot vairākas lietas vienlaikus, viņas neatklās savas personīgās problēmas. Tomēr dažkārt viņas var just stresu citu problēmu dēļ, jo viņām ir gana savējo.

Emocionāla iztukšošanās var tev likt justies bezcerīgam un izsmeltam. Šāds izsīkums atbalsojas gan darbā, gan attiecībās ar draugiem un ģimeni. Tas var novest pie darba kvalitātes krišanās un tāda dzīves līmeņa, kuru nevēlaties. Lai arī stipras sievietes ir apbrīnojamas savās spējās, viņām vajadzētu zināt cēloņus emocionālai izdegšanai. 

1. Tu nemeklē emocionālu patvērumu un sāpes paturi pie sevis

Tu ilgstoši lieliski pārvaldi savas sajūtas un bailes. Neļauj kritikai un negatīvismam sevi ietekmēt. Kamēr daudzi nespēj tikt galā ar pāridarījumiem, tu spēj doties tālāk. Tas novedis pie tā, ka nemeklējat uzticības personu, lai nepieļautu atkārtotu sevis sāpināšanu, lai gan vēlētos emocionālu patvērumu. Tu sāpes pārdzīvo iekšēji, un tas nogurdina.

2. Tu dod nesavtīgi un nemāki pateikt “nē”

Stiprie cilvēki bieži ir atsaucīgākie, kad par kādu ir jāparūpējas. Tu nekavējies palīdzēt draugiem un ģimenei. Tu dažkārt izvirzi citus priekšplānā sev, dažkārt nemākot pateikt “nē”. Domājot, ka tavs spēks ļauj tev doties uz priekšu, patiesībā emocionāli tu sāc iztukšoties.  

3. Tev nav neviena, kas par tevi parūpētos

Neskatoties uz saspringto ikdienu, tu nekad neaizmirsti par citiem. Kad palīdzība nepieciešama tev, tu nemaz nezini, kam to lūgt, jo allaž esi bijis aprūpētāja lomā.

Women Wearing a Black Crown Close-up Photography

4. Tu neprasi mīlestību

Tu apzinies, ka visiem ir savas prioritātes. Tā kā esi stiprs, tu spēj būt gan mīlošs, gādīgs un celties un krist par citiem, un citi to uzskata par pašsaprotami.  Daudzi egoistiski cilvēki barojas no tavas mīlestības, nemīlot tevi pretī. Un tu to neprasi. Nesaņemot mīlestību, tas noved pie emocionāla izsīkuma. 

5. Tu piesardzīgi dalies ar savām problēmām

Kamēr tava gudrība un pieredze ļauj tikt galā ar savām problēmām, tomēr dalīšanās ar tām palīdz mazināt stresu. Tu domā, ka dalīšanās nogurdinās citus un likt tevi žēlot, un to tu nevēlies. Tomēr pie šādas noslēgšanās emocionāls izsīkums ir gaidāms agrāk no vēlāk.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More