Galvenā Iedvesma 3 tipu cilvēki, kuri baidās mīlēt. Pārbaudiet, vai esiet kāds no viņiem

3 tipu cilvēki, kuri baidās mīlēt. Pārbaudiet, vai esiet kāds no viņiem

edomas

Cilvēki, kuri baidās mīlēt, ir veidojušies uz vairākām platfromām, kas vairo viņu bailes. Visizplatītākā versija, kāpēc cilvēki baidās mīlēt, ir pagātnē piedzīvota globāla vilšanās mīlestībā. Klasiskā notikumu attīstības versija: cilvēks piedzīvoja lielu mīlestību un galu galā palika viens ar savām ciešanām. Viņu pameta, nodeva, nenovērtēja, viņu krāpa utt. Kopumā mīlestība cilvēku traumēja. Tad viņš uz ilgu laiku atstāja akūto ciešanu stāvokli, pēc tam šīs ciešanas viņš pa dzīvi nesa sev līdzi hroniskā formā.

1.tipāžs – neapmierinātais

Šādiem cilvēkiem ir raksturīgs tas, ka viņu psihe ir neelastīga, psihe savā ziņā nav nobriedusi, jo viņi iestrēgst savās problēmās un stresā. Ja šāds cilvēks ar sevi nestrādā un, jā, ik pa laikam arī necīnās, tad pastāvīgā iedziļināšanās savās problēmās un pāranalizēšana arvien no jauna it kā nospiež sarkano sāpju pogu. Piedzīvojuši stipru vilšanos mīlestībā šie cilvēki situāciju nemāk atlaist, neprot no tās izkļūt un pārstrādāt, tādējādi cilvēks nepielāgojas jaunajai situācijai, neko neprot aizmirst un turpina būt nepārtrauktā stresa stāvoklī. Un dzīve iet savu ritējumu līdz viņiem pat nav kāda sajūta, ka dzīve var un drīkst būt citāma. Viņiem mīlestība vienādojas ar ciešanām.

2.tipāžs – nemīlētie bērni

Galvenais iemiesls: mīlestības pamatjūtas nav attīstītas. Otrs variants, kāpēc cilvēki baidās mīlēt, sakņojas bērnībā. Šādiem cilvēkiem mīlestības trūkst kā maziem bērniem. Viņi vecākiem nepatika. Un savā būtībā viņi mīlestību nepazīst, tuklāt te neiet runa tikai par bērniem, kuri auguši bērnunamos, gana daudz šādu gadījumu ir ģimenēs, kurās bērnam ir abi vecāki.

Šādiem cilvēkiem mīlestība iegūst kaut kā briesmīga un nesaprotama apmērus. Viņi baidās no visa jaunā un mīlestība viņiem ir pilnīgi jauna emocija. Ja situācija iegūst patoloģiskas aprises, tad cilvēki paliek vienu un pat sāk no pasaules slēpties. Tas ir liels zaudējums, ka cilvēkam jau no mazotnes netika dota viena no dzīva cilvēka pamatsajūtām.

3.tipāžs – bezkompromisa karjeristi

Galvenais iemesls: aizliegums izjust, piedzīvot emocijas. Trešais cilvēku tips, kuri baidās no mīlestības, ir mūsdienu karjeristi. Šie cilvēki apzināti atsakās no mīlestības un emocijām, jo viņu dzīvēs, kā viņi paši uzskata, ir globālāki uzdevumi. Viņi mīlestību uztver kā šķērsli.

Vai atpazini sevi kādā no šiem tipāžiem? Roc dziļāk, jo mums katram ir tiesības uz pilnvērtīgu un apzinātu dzīvi!

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More