Galvenā Attiecības Kā saprast, ka būvejat attiecības ar NEPAREIZO cilvēku: 7 pazīmes

Kā saprast, ka būvejat attiecības ar NEPAREIZO cilvēku: 7 pazīmes

edomas

Ikviens vēlas, lai pasakainais izteiciens “viņi dzīvoja laimīgi jebkad pēc tam” attiecas tieši uz mums. Bet kā saprast, vai tā patiešām ir patiesa mīlestība, vai arī jūs vienkārši pieverat acis uz savu nesaderību?

Ir labi, ja attiecībām ir nākotne un tās attīstās pareizi. Bet ko darīt, ja jūs tikai iztēlojaties sevi kā ideālu pāri, pieverot acis uz situācijām, kas kalpo kā “brīdinājuma signāli”?

Jā, ir nepārprotami brīži: piemēram, tu bieži uzņemies iniciatīvu, mēģini attaisnot partnera nepatīkamo rīcību, tērē vairāk pūļu un naudas savām attiecībām, jūti vienaldzību. Tas ir, ja viens no jums steidzas pretī otram lokomotīves ātrumā, bet otrs rāpo kā bruņurupucis. “Ja jūs neskrienat ar tādu pašu ātrumu, tad jums ir visas iespējas nevis iemīlēties, bet gan iekrist atkarībā,” saka psihologs Mihails Labkovskis.

Tas jau, mēs atkārtojam, nav pat trauksmes zvans, bet gan pilnvērtīgs trauksmes signāls. Bet ir brīži, kurus mēs pat neuzskatām par nopietnu problēmu. Un tad no tiem parādās visa aina.

1.STARP JUMS IR PĀRĀK DAUDZ NEPATEIKTĀ

Jūs varat savu partneri zāģēt. 10 reizes atgādināt, strīdēties. Un tāpat varat klusībā pats izdarīt, neaizmirstot uz viņu par to dusmoties. Un dambis vienreiz sagrūst. “Negatīvs, kas uzkrājas, noteikti izraisīs konfliktu,” saka ģimenes psihologs Robins Finlejs. “Veselīgās attiecībās cilvēki pat grūtos periodos stāsta viens otram, ko domā un jūt.”

2.JŪS VIENS OTRAM NEUZTICIETIES

Jums šķiet, ka tā pat nav mānīšana: nu, viņi pēc darba kafejnīcā ieskrēja ar kolēģiem un teica vīram, ka pabeidz ceturkšņa atskaiti. Un vilki ir pilni, un aitas ir drošībā. Taču šī ir brīdinājuma zīme, ja: a) apzināti dari ko tādu, ko partneris neapstiprinās; b) paslēp to, baidoties no negatīvisma. Starp citu, pirms dažiem gadiem veikts pētījums parādīja, ka laulība ilgst ilgāk tiem pāriem, kuri ir pilnīgi godīgi viens pret otru.

3.JŪS IGNORĒJAT VIENS OTRA EMOCIJAS

Gan vīrietim, gan sievietei ir visas tiesības uz jebkādām emocijām. Jūs nevarat tās novērtēt par zemu. Klausīšanās un empātija ir viens no svarīgākajiem uzdevumiem pārī. Un, ja jūsu mīļotais pastāvīgi noraida jūsu pieredzi, nosaucot tās par muļķībām un traģēdiju no zila gaisa, to diez vai var saukt par veselīgām attiecībām.

“Veselīgās attiecībās ar partneri var runāt par to, ko citiem ir grūti izrunāt skaļi, bet tev tas ir ļoti svarīgi – par bērnības pieredzi, sapņiem un vēlmēm, pagātnes traumām,” skaidro psihologi.

4.JUMS IR GRŪTI BŪT KOPĀ

Labam pārim nav jāizdomā, ko darīt. Cilvēkiem ir ērti kopīgi veikt jebkuru biznesu: sakārtot lietas, staigāt, pat klusēt. Jūs varat darīt savu, bet tajā pašā laikā jūs joprojām jutīsit, ka viens otram esat.

“Cilvēku, kas ir ideāli piemēroti viens otram, raksturīga iezīme ir tā, ka viņiem kopā ir jautri un ērti, un dzīve kļūst nedaudz labāka, kad viņi ir blakus,” stāsta psiholoģe. Satraucoša zīme, ja jūs esat viens otram blakus, nevarat izbaudīt ikdienas aktivitātes. Ja jums ir nepieciešama kompānija, lai justos ērti, sazinoties vienam ar otru. Un, ja vēlaties piedzīvot draugu kompānijā, nevis mīļotā kompānijā.

5.JŪS NEPAZĪSTAT PARTNERA DRAUGUS UN NEVĒLATIES IEPAZĪSTINĀT AR SAVĒJIEM

“Ja jūsu partneris pretojas integrācijai jūsu dzīvē un vidē, tā nav laba zīme,” skaidro Robins Finlejs. Vecmāmiņas jubileja, labākā drauga kāzas, visi ielūgumi ar atzīmi “+1” nav domāti jums. Jūs neinteresē būt daļai no otra dzīves un negrasāties “veidot saknes”.

6. JŪS NEĻAUJAT VIENS OTRAM ATTĪSTĪTIES

Profesija, radošums – nav jāvirzās vienā virzienā, bet svarīgi ir atbalstīt vienam otra attīstību. Ja velciet segu sev pāri, savus sasniegumus liksiet augstāk par partnera sasniegumiem, diez vai tas novedīs pie ideālām attiecībām.

7. JŪS UZ DZĪVI RAUGĀTIES ATŠĶIRĪGI

“Ja jūsu vērtības (attieksme pret ģimeni, naudu, darbu, seksu) nesakrīt ar jūsu partnera vērtībām, tad jūs vienkārši bezgalīgi mēģināsit mainīt savu dvēseles radinieku un varat visu iznīcināt,” saka psiholoģe Finlija.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More