Galvenā Attiecības Dāvā savu mīlestību tam, kurš vienmēr izvēlēsies tevi

Dāvā savu mīlestību tam, kurš vienmēr izvēlēsies tevi

edomas

Katra dzīves diena ir dārga dāvana. Tieši šī iemesla pēc laiks ir jāvelta tiem cilvēkiem, kuri vienmēr izvēlēsies tevi. Kāds, kuram rūpi tik ļoti un dziļi, ka viņš vienmēr tevi liek pirmajā vietā. Kāds, kurš tur tavu roku cauri visām tavām dzīves vētrām.

Pārstāj izdāļāt savu sirdi toksiskiem cilvēkiem, kuri nav pelnījuši tavu mīlestību

Dod to kādam, kurš nevienā mirklī neapšauba tavu mīlestības vērtību. Esi ar kādu, kurš tevi apbrīno. Ar kādu, kurš novērtē katru sekundi ko pavadāt kopā un redz tevi katru reizi, kad aizver acis. Kādu, kurš apvijot tev apkārt savas rokas jūtas kā mājās.

Esi ar kādu, kurš priecājas redzēt tavās acīs dzirksti, kad runā par lietām, kuras mīli. Kādu, kurš par tevi vēlas zināt visu. Kādu, kurš tevī investē gan savu laiku, gan naudu. Cilvēks, kurš tevi mīlēs no visas sirds, lai arī cik daudz gadu ir pagājušu.

Dāvā savu mīlestību kādam, kurš tevi izvēlas katru mīļu dienu

Saisties ar kādu, kurš tev no jauna liek noticēt patiesai mīlestībai. Ar kādu, kurš neuzdrīkstēsies tevi pievilt. Kādu, kurš darīs visu, lai neliktu tev raudāt. Ar kādu, kurš necentīsies tevi sāpināt. Ar kādu, uz kuru vari paļauties jebkādā situācijā.

Esi kopā ar cilvēku, kurš tev tic neatkarīgi no visa. Ar kādu, kurš vienmēr tev ir līdzās un tevi atbalsta. Ar kādu, kurš apzinās tavu vērtību un tic, ka esi šajā pasaulē, lai darītu brīnumus. Kādu, kurš tev palīdz kļūt par tevis labāko versiju. Kādu, kurš vienmēr ieklausās un plecs uz kura paraudāt.

Esi kopā ar cilvēku, kurš tevi redz savos nākotnes plānos

Jā kāds izturās pret tevi tā, it kā tu būtu pats svarīgākais šī cilvēka dzīvē, tas nozīmē, ka cilvēks sevi ir atdevis tev. Ja esi kāda prioritāte, tad tas nozīmē, ka šis cilvēks darīs visu, lai tu būtu laimīgs. Cilvēks, kurš ir gan tavs mīļotais, gan labākais draufs.

Šis īpašais cilvēks izturēsies pret tevi tā, kā tu no tiesas esi pelnījis. Jo patiesais, ko šis cilvēks vēlēsies ir – lai tu viņa rokās justos mīlēts un pasargāts.

Tu esi pelnījis būt ar cilvēku, kurš nekad nepārstās izvēlēties tevi. Cilvēks, kurš mīl tevi ar visām nepilnībām. Cilvēks, kurš redz tavu īsto dabu.

Tu esi pelnījis mīlestību!

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More