Galvenā Iedvesma 5 krāsas apģērbā, kas padarīs sievieti jaunāku

5 krāsas apģērbā, kas padarīs sievieti jaunāku

edomas

Ar pareizi izvēlētu apģērbu var viegli paslēpt jebkuras figūras nepilnības. Piemēram, brīva piegriezuma žakete lieliski maskē lieko svaru, bikses ar augstu jostasvietu vizuāli padara garākas kājas, bet kleita-futlāris ļauj sievietes figūrai līdzināties “smilšu pulksteņa” tipam. 

Tomēr ne tikai apģērba fasons ļauj paslēpt problēmzonas, bet arī krāsu gamma un raksts. Dažām krāsām piemīt spēja padarīt sievieti par dažiem gadiem jaunāku. Tātad, kādas gan krāsas apģērbu vajadzētu valkāt sievietēm, kas vēlas akcentēt savu jaunību, skaistumu un svaigumu?

1.Pats galvenais noteikums: maksimums baltās un minimums melnās krāsas. Ar gadiem sievietes āda kļūst bālāka. Tas notiek palēninātas asinsrites dēļ. Pakāpeniski pazūd sārtums vaigos, un sejas kontrasti. Tāpēc sievietei gados ir svarīgi, lai viņas garderobē būtu vairākas košas lietas, tostarp arī baltas. Vēl skolas fizikas kursā tiek pieminēts fakts, ka baltajam piemīt septiņas varavīksnes krāsas, un tātad, tā pievelk septiņas reizes vairāk uzmanības, nekā jebkura cita koša krāsa. Kas attiecas uz melno, tad tā nomāc jebkuru citu krāsu. Uz tās fona seja izskatās blāva un necila. 

2.Sarkanā krāsa ir universāla un piestāv visām sievietēm, neatkarīgi no viņu krāsas tipa. Bieži vislabāk saskan viens otram pretēji toņi. Tomēr attiecībā uz sarkano krāsu šis princips nedarbojas. Šī krāsa vislabāk izskatīsies uz neitrāla fona.

3.Zilā un dzeltenā krāsa arī var palīdzēt nomest pāris gadus. Tikai šajā gadījumā svarīgi ir atrast piemērotāko toni. Ja sieviete pieder pie “siltā” krāsu tipa (viņai ir brūnas vai zaļas acis un zeltainas matu cirtas), tad priekšroku vajadzētu dot dzeltenajam apakštonim. Ja sievietei ir zilas vai pelēkas acis, bet matos nav zeltainu šķipsnu, tad viņa pieder pie “aukstā” krāsu tipa. Optimālais variants – krāsu gamma ar zilu vai gaišzilu pamatu. Īpašu uzmanību stilisti iesaka pievērst ultramodernajiem ceriņkrāsas toņiem.

4.Protams, reizēm var nēsāt arī neitrālu toņu apģērbu. Bēžā krāsa vislabāk piestāvēs brūnacainajām daiļā dzimuma pārstāvēm ar karameļu krāsas matiem. Brūna krāsa izdevīgi akcentēs brūnacainas tumšmates labākās  īpašības. Zaļacainajām gaišmatēm speciālisti iesaka izvēlēties apģērbu pelēkos toņos.

Vecākām sievietēm tomēr vajadzētu neitrālos toņus papildināt ar košiem garderobes priekšmetiem. Tikai tad tēls izdosies patiešām interesants un pēdējām modes tendencēm atbilstošs. Piemēram, pelēku lietusmēteli lieliski papildinās balta blūze un gaišzils lakatiņš ap kaklu.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More