Galvenā Privātuma politika

Privātuma politika

jevgenijs

Kas mēs esam
Mūsu portāla adrese ir: https://edomas.lv/.

Kādus personīgos datus mēs apkopojam un kāpēc
Komentāri
Kad portāla apmeklētāji atstāj komentārus, mēs apkopojam datus, kas atrodas komentāru sadaļā, kā arī apmeklētāja IP adresi un pārlūku.

Multivides faili
Ja portālā tiek ielādētas fotogrāfijas, tad vietnes apmeklētāji no vietnes attēliem var lejupielādēt un iegūt visus atrašanās vietas datus.

Kontaktu formas
Sīkdatnes
Ja jūs atstājat komentāru mūsu vietnē, jūs varat izvēlēties saglabāt savu vārdu, e-pasta adresi un vietni sīkdatnēs. Tie ir domāti jūsu ērtībai, tāpēc, ka, atstājot citu komentāru, jums nevajadzēs no jauna ievadīt savu informāciju. Šīs sīkdatnes darbosies vienu gadu.

Ja apmeklējat mūsu pieteikšanās lapu, mēs iestatīsim pagaidu sīkfailu, lai noteiktu, vai jūsu pārlūkprogramma pieņem sīkfailus. Šajā sīkdatnē nav personisku datu, un tā tiek atmesta, aizverot pārlūkprogrammu.

Pierakstoties, mēs arī iestatīsim vairākus sīkfailus, lai saglabātu jūsu pieteikšanās informāciju un ekrāna izvēles iespējas. Pieteikšanās sīkdatnes ilgst divas dienas, bet ekrāna opciju sīkdatnes – gadu. Ja atlasīsit “Atcerēties mani”, jūsu pieteikšanās saglabāsies divas nedēļas. Ja atteiksities no sava konta, pieteikšanās sīkdatnēs tiks noņemts.

Ja rediģējat vai publicējat rakstu, jūsu pārlūkprogrammā tiks saglabāts papildu sīkfails. Šajā sīkfailā nav ietverti personas dati, un tas vienkārši norāda jūsu rediģētā raksta pasta ID. Tas zaudē spēku pēc 1 dienas.

Iegultais saturs no citām vietnēm
Raksti šajā vietnē var ietvert iegultu saturu (piemēram, videoklipus, attēlus, rakstus utt.). Iegultais saturs no citām vietnēm ir tieši tāds pats, kā citās vietnēs.

Šīs vietnes var vākt datus par jums, izmantot sīkfailus, iegult papildu trešo personu izsekošanu un uzraudzīt jūsu mijiedarbību ar šo iegulto saturu, tostarp izsekot jūsu mijiedarbību ar iegulto saturu, ja jums ir konts un esat pieteicies šajā vietnē.

Analītika
Ar ko mēs dalām jūsu datus
Cik ilgi tiek glabāti jūsu dati
Ja atstājat komentāru, komentārs un tā metadati tiek saglabāti uz nenoteiktu laiku. Tas ir tāpēc, ka mēs automātiski varam atpazīt un apstiprināt turpmākos komentārus, nevis turēt tos moderēšanas rindā.

Lietotājiem, kuri reģistrējas mūsu vietnē (ja tāds ir), mēs saglabājam viņu sniegtajā personīgajā informācijā lietotāja profilu. Visi lietotāji jebkurā laikā var redzēt, rediģēt vai izdzēst savu personisko informāciju (izņemot to, ka viņi nevar mainīt savu lietotājvārdu). Vietnes administratori arī var redzēt un rediģēt šo informāciju.

Kādas ir jūsu tiesības attiecībā pret datiem
Ja jums ir konts šajā vietnē vai esat komentējis komentārus, varat pieprasīt, lai saņemtu eksportētu failu no personas datiem, kurus mēs par jums glabājam, ieskaitot visus datus, ko esat mums sniedzis. Jūs varat arī pieprasīt, lai mēs izdzēstu visus personiskos datus, kas ir jūsu rīcībā. Tas neietver datus, ko mums ir pienākums glabāt administratīvos, juridiskos vai drošības nolūkos.

Kad mēs datus nosūtas jums
Apmeklētāju komentārus var pārbaudīt, izmantojot automatizētu surogātpasta atklāšanas pakalpojumus.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More